Zamknij

Tak dziś wygląda syn Meghan i Harry'ego. Pokazano Archiego podczas wywiadu [WIDEO]

08.03.2021 21:38
Meghan Markle Harry Archie
fot. Rex Features/East News

Meghan Markle i książę Harry przykuli uwagę całego świata najnowszym wywiadem. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey nie brakowało gorzkich wyznań, jednak para postanowiła podzielić się także szczęśliwymi kulisami swojego życia. Pierwszy raz od dawna pokazali małego Archiego.

Książę Harry i Meghan Markle udzielili dwugodzinnego wywiadu dla Oprah Winfrey. Rozmowa została wyemitowana przez CBS i błyskawicznie odbiła się echem w mediach na całym świecie. Para po raz pierwszy zdecydowała się taką szczerość na temat kulis swojego odejścia z brytyjskiego dworu. Wnuk królowej Elżbiety II nie szczędził gorzkich słów - mówił między innymi o złych relacjach z księciem Karolem i księciem Williamem. Ostatecznie jest jednak szczęśliwy z przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych.

- Jestem z nas naprawdę dumny. Jestem bardzo dumny z mojej żony. Bezpiecznie sprowadziła na świat Archiego, w tak okrutnym i wrednym okresie. Każdego dnia wracałem do domu, do Meghan, płacząc. Zrobiliśmy, co musieliśmy zrobić - wyznał książę Harry.

Zobacz także: Meghan Markle była bliska samobójstwa: "Nie chciałam już żyć. To była ciągła walka"

Meghan Markle i książę Harry pokazali nagranie z Archiem

Podczas wywiadu nie zabrakło także szczęśliwych momentów. Książę Harry i Meghan Markle postanowili pokazać, jak zmienił się ich pierwszy syn. Archie ma już prawie dwa lata i jest oczkiem w głowie rodziców, którzy starają się poświęcać mu każdą wolną chwilę.

- Ten rok był szalony dla wszystkich, ale teraz mogę spacerować z Archiem i chodzić na spacery z rodziną i psami, możemy chodzić na piesze wędrówki lub na plażę, która jest tak blisko… - wyznał Harry, gdy emitowano nagranie z jego spaceru z Archiem na plaży.

Podczas wywiadu ujawniono także płeć drugiego dziecka Meghan i Harry'ego. Okazuje się, że para spodziewa się córki.