Zamknij

Tak kiedyś wyglądała jedna z sióstr Godlewskich. Zmiana była dobrym pomysłem?

Redakcja
06.02.2018 15:55
Małgorzata Godlewska kiedyś
fot. Facebook/Małgorzata Godlewska

Siostry Godlewskie zdecydowanie nazwać można ewenementem ostatnich miesięcy. Choć Małgorzata i Magdalena nie wsławiły się niczym szczególnym, to jednak od pewnego czasu są niezwykle popularne, co zawdzięczają m.in. swojemu wyglądowi. Teraz w sieci krąży stara fotka jednej z sióstr. Jak wyglądała przed metamorfozą?

Małgorzata Godlewska, okrzyknięta przez internautów „śpiewającym karpiem”, oraz jej siostra Magdalena („Niegrzeczna Pani Domu”), „wsławiły” się w sieci swoimi popisami na YouTube. Ta pierwsza zasłynęła dzięki śpiewaniu świątecznych piosenek. Obydwie zwracają uwagę przede wszystkim ze względu na swój mało naturalny wygląd i dosyć wyzywający styl bycia. Teraz w sieci krążyć zaczęło zdjęcie z facebookowego profilu Małgorzaty.

Fotka, która znajduje się na jej profilu od dawna, właśnie doczekała się swojej sławy. Okazuje się, że wygląd Godlewskiej przed laty był znacznie bardziej naturalny i delikatny. Blond włosy i brak mocnego makijażu to pierwsze różnice, które rzucają się w oczy. Ponieważ fotka jest nieco słabej jakości i robiona z oddali, trudno stwierdzić, czy już wtedy Małgorzata próbowała ingerować w swoją urodę zabiegami medycyny estetycznej. Tak czy inaczej, komentujący zdjęcie w sieci zauważają, że osoba ze zdjęcia i Małgorzata Godlewska znana z „przeróbki” piosenki Czerwonych Gitar „Jest taki dzień”, to niemal dwie inne osoby.

1

Zdaniem internautów zmiany wyglądu celebrytki nie są na plus. Na szczęście ona sama jest ze swojego wizerunku zadowolona.

RadioZET.pl/SA