Zamknij

Tak ma na imię synek Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Redakcja
06.10.2017 15:58
Marta Żmuda Trzebiatowska imię dziecka
fot. Instagram

Od kilku tygodni Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są szczęśliwymi rodzicami. Ich synek przyszedł na świat w drugiej połowie września. Jak będzie miał na imię i czy zgadza się z to w wcześniejszymi przypuszczeniami?

Kiedy na Instagramie Marty Żmudy Trzebiatowskiej pojawiło się zdjęcie, z którego wynikało, że aktorka i jej mąż zostali rodzicami, wielu jej fanów zastanawiało się, jakie imię świeżo upieczeni rodzice wybiorą dla swojego synka. Jak wiadomo, Marta i Kamil raczej unikają zdradzania szczegółów na temat ich prywatnego życia, jednak pojawiły się plotki, że planują dać chłopcu na imię Bruno. Teraz media informują, że... ta wersja się potwierdza. Magazyn "Na żywo" donosi, że właśnie to imię faktycznie zostało przez rodziców wybrane.

Bruno to pierwsze dziecko Żmudy Trzebiatowskiej i Kuli, jednak prawdopodobnie nie ostatnie. Aktorka w niejednym wywiadzie przyznawała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Jak dotąd, po 2 latach małżeństwa - którego rocznica wypadała 2 dni po narodzinach synka - para doczekała się pierworodnego. Ciekawe, kiedy chłopiec doczeka się rodzeństwa.

RadioZET.pl/SA