Zamknij

Tak wygląda Hanna Lis bez makijażu

Redakcja
06.06.2017 09:53
Tak wygląda Hanna Lis bez makijażu
fot. EestNews

Hanna Lis właśnie pokazała, że ma do siebie dystans i opublikowała zdjęcie, na którym nie ma makijażu. Trudno uwierzyć, że zbliża się do pięćdziesiątki.

Hanna Lis w telewizji wygląda doskonale. I nic dziwnego – nad jej wizerunkiem pracuje sztab stylistów. Ale okazuje się, że i bez makijażu dziennikarka prezentuje się doskonale. Dowód? Jedno z jej najnowszych zdjęć na Instagramie.

Dziennikarka nie jest fanką retuszowania fotografii. Jakiś czas temu skomentowała przesadną ingerencję w jej zdjęcia:

– Założyłam (w końcu) soczewki i z niejakim zdziwieniem odkryłam, że moja prawa noga, to z całą pewnością nie moja noga. Dziękuję za troskę grafikowi komputerowemu, ale całkiem zadowolona z nieco krótszych zapewne, ale własnych nóg - tych z prawej strony. Te ostatnie w niezłym świetle, iPhone'em sfotografowane, wiec nie widać na nich zbyt wiele cellulitu, zmarszczek i innych, właściwych niektórym kobietom defektów. W gorszym świetle są. No i dobrze. Taka jestem. Rozczarowanych z góry przepraszam. PS: odkłammy kobiece ciało pliz? – zaapelowała dziennikarka.

Trzeba przyznać, że Hanna Lis jest prawdziwą szczęściarą. Bez makijażu wygląda bowiem przepięknie. Zresztą zobaczcie sami!

RadioZET.pl/SI