Zamknij

Tak wygląda brat Marcina Prokopa. Widać podobieństwo?

Redakcja
18.05.2018 11:21
Marcin Prokop
fot. Bartosz Krupa/EAST NEWS

Mało kto wie, że znany prezenter Marcin Prokop ma rodzeństwo. Okazuje się, że ma młodszego brata, który poszedł w jego ślady. Kim jest i czym się zajmuje Sebastian Prokop?

Marcin Prokop zdecydowanie jest dziś jednym z popularniejszych prezenterów telewizyjnych. Nie każdy jednak wie, że ma on rodzeństwo: młodszego o 10 lat brata Sebastiana. W rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień" Marcin opowiedział o swojej relacji z Sebastianem. Okazuje się, że są ze sobą zżyci, a rodzeństwo było dla starszego Marcina jednym z ważniejszych marzeń w jego dzieciństwie. Spełniło się po latach oczekiwania i rozmów ze zmyślonym bratem Danielem.

- Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła - mówi Marcin.

Dawniej bywało różnie, ze względu na sporą różnicę wieku. Teraz jednak, kiedy te 10 lat nie robi już wielkiej różnicy, Marcin i Sebastian stali się sobie bardzo bliscy. Niedawno zaczęli współpracować na płaszczyźnie zawodowej, bo Sebastian zainteresowaniami idzie w podobnym kierunku, co jego starszy brat.

Kim jest Sebastian Prokop, brat Marcina?

Obydwu Prokopów łączy zamiłowanie do dziennikarstwa. Sebastian ukończył studia w tym kierunku i pracuje w swoim zawodzie. Jest też konferansjerem i menedżerem. Poza tym, jego pasją jest muzyka. Sebastian Prokop związany jest z grupą Franken, w której gra na basie.

Tak wygląda brat Marcina Prokopa:

1

Widać podobieństwo? Na pewno we wzroście. Podobno razem Marcin i Sebastian tworzą "cztery metry Prokopa".

RadioZET.pl/Dobry Tydzień/SA