Zamknij

Rami Malek ma brata bliźniaka. To on powinien zagrać w „Bohemian Rhapsody”?

Redakcja
05.03.2019 10:20
Rami Malek ma brata bliźniaka. To on powinien zagrać w „Bohemian Rhapsody”?
fot. Instagram:@malek_brothers

Rami Malek, zdobywca Oscara 2019 dla najlepszego aktora, ma brata bliźniaka. Według wielu internautów Sami Malek jeszcze lepiej pasowałby do roli Freddiego Mercury'ego w „Bohemian Rapsody”. Kim jest brat gwiazdora?

Rami Malek odebrał w tym roku najważniejszą aktorską nagrodę, czyli Oscara 2019 dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Syn egipskich emigrantów filmową karierę rozpoczął od komedii „Noc w muzeum”, zagrał również w ostatniej części filmowej sagi „Zmierzch”. Jednak prawdziwy rozgłos oraz nagrodę Emmy dla najlepszego aktora przyniosła mu kreacja w serialu „Mr. Robot”.

Oscara oraz Złoty Glob przyniosła mu doskonała rola w „Bohemian Rhapsody”, gdzie wcielił się w wokalistę legendarnej grupy Queen, Freddiego Mercury'ego. Fani i krytycy byli zachwyceni tym, jak Malek upodobnił się do kultowego wokalisty pod względem mimiki i charakterystycznych ruchów. Od kilku dni mówi się, że po raz kolejny na dużym ekranie aktora zobaczymy w filmie o Jamesie Bondzie.

Wzrost popularności Ramiego sprawił, że fani zaczęli interesować się jego życiem prywatnym. Nie każdy wiedział na przykład, że nagrodzony Oscarem aktor ma brata bliźniaka. Rami Malek i Sami Malek pojawiali się już razem na czerwonym dywanie. 

Sami i Rami Malek
fot. Instagram:@malek_brothers

Rami Malek i jego brat bliźniak

Rami Malek jest starszy od swojego brata Samiego o zaledwie 4 minuty. W wywiadzie dla „W Magazine” gwiazdor wyznał, że w młodości był zdecydowanie mniej przebojowym bliźniakiem i często zazdrościł bratu popularności. Jednak koleżanka z liceum, aktorka Kirsten Dunst, pamięta obu chłopców jako flirciarzy i rozrabiaków. Rami podszył się między innymi pod Samiego, aby pomóc mu w zaliczeniu zajęć teatralnych.

Obaj bracia Malek są absolwentami prestiżowych uczelni, jednak tylko Rami wybrał karierę aktorską. Młodszy Malek spełnia się jako nauczyciel, specjalizuje się w kulturze i literaturze amerykańskiej i afroamerykańskiej. Wśród internautów pojawiły się jednak głosy, że Sami jeszcze bardziej przypomina Freddiego Mercury'ego niż jego znany brat. Ciekawe, czy ucharakteryzowany rzeczywiście miałby szansę zachwycić w „Bohemian Rhapsody”.

RadioZET.pl/MF