Zamknij

Tak wygląda lektor "Love Island". Kim jest Maciej Kasprzyk?

14.10.2021 14:50
Maciej Kasprzyk
fot. Instagram.com/ Maciej Kasprzyk

"Love Island" to show Polsatu, który wzbudza ogromne emocje. Oglądający zwracają uwagę nie tylko na uczestników, ale również na lektora. Kim jest Maciej Kasprzyk?

"Love Island" to show Polsatu, któremu nie trzeba nikomu przedstawiać. Wiele emocji wywołują nie tylko uczestnicy, ale również lektor show, który wykazuje się nie lada trafnymi komentarzami. O ile prowadzącą Karolinę Gilon kojarzą wszyscy, to Maciej Kasprzyk pozostaje nieco w cieniu. Jak się okazuje, najbardziej znany jest fanom muzyki klubowej, gdzie występuje pod pseudonimem Mr. Lex. Prywatnie jest również mężem Kasi "Nowiki" Nowickiej.

Tak wygląda lektor "Love Island". Kim jest Maciej Kasprzyk?

Zawodowo Kasprzyk debiutował w Jazz Radiu, gdzie prowadził audycję "Luxus hip Hop". Jego głos można było też usłyszeć w takich stacjach jak m.in. Radio Bis, Radio Roxy czy Rock Radio. W radiowej czwórce Kasprzyk prowadzi audycję "Pora Lexa".

"Niegdyś jako Lexus, od jakiegoś czasu jako Mr. Lex, co weekend przemierzam Polskę wszerz i wzdłuż. Solo, jako członek kolektywu Beats Friendly, a ostatnio najczęściej w duecie z Noviką, odwiedzam najciekawsze i najistotniejsze kluby, najważniejsze wydarzenia muzyczne i wszystkie znaczące festiwale" - tak mówi o sobie Maciej Kasprzyk.

Jako lektor "Love Idland" Kasprzyk potrafi umiejętnie żartować i trafnie przekazywać fanom to, co widzą na ekranach telewizorów. Lubicie jego komentarze?