Zamknij

Tak wygląda najseksowniejszy mężczyzna 2018 roku magazynu „People”

Redakcja
06.11.2018 14:10
Tak wygląda najseksowniejszy mężczyzna 2018 roku magazynu „People”
fot. Instagram:@idriselba

W poniedziałek, 5 listopada magazyn „People” opublikował wyniki plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę 2018 roku. Pierwsze miejsce przypadło brytyjskiemu aktorowi Idrisowi Elbie. Zobacz, jak wygląda zwycięzca.

„People” to amerykański tygodnik specjalizujący się w komentowaniu wydarzeń z show-biznesu oraz publikowaniu informacji na temat gwiazd. Poczytny magazyn znany jest między innymi z publikowanych co roku rankingów „Najpiękniejszych ludzi” oraz „Najseksowniejszych mężczyzn”. Ta druga kategoria pojawiła się po raz pierwszy w 1985 roku. Wówczas zwycięzcą został Mel Gibson. W piątek, 5 listopada, w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” ogłoszono natomiast najseksowniejszego mężczyznę roku 2018.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa na liście 100 najseksowniejszych Polek

People
fot. Instagram:@idriselba

Idris Elba najseksowniejszym mężczyzną 2018 roku

Za najseksowniejszego mężczyznę roku 2018 roku magazyn „People” uznał brytyjskiego aktora Idrisa Elbę doskonale znanego fanom serii „Thor” oraz „Avengers” z roli Heimdalla. 46-letni Elba ma jednak na swoim koncie o wiele więcej doskonałych ról filmowych i teatralnych. Mogliśmy oglądać go między innymi w ekranizacji „Mrocznej Wieży” Stephena Kinga. Idris imponuje atletyczną budową i doskonałą formą. Pojawiły się głosy, że byłby świetnym następcą Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda.

Choć wzdycha do niego wiele fanek, najseksowniejszy mężczyzna roku 2018 nie widzi świata poza swoją narzeczoną, Sabriną Dhowre. Aktor oświadczył się wybrance w kinie, podczas premiery pierwszego obrazu, jaki wyreżyserował.

I Elba
fot. Instagram:@idriselba

RadioZET.pl/MF