Zamknij

Tak wyglądają starsze siostry Ewy Chodakowskiej. Podobne?

Redakcja
29.06.2018 12:00
Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoimi starszymi siostrami. Wszystkie wybrały się na rowerową przejażdżkę w rodzinnych okolicach trenerki.

Choć Ewa Chodakowska należy do osób bardzo aktywnych w sieci, to jednak unika pokazywania swoich bliskich. Fotki z rodziną można znaleźć u niej bardzo rzadko. Teraz trenerka postanowiła zrobić wyjątek i wrzuciła na Instagram zdjęcie z wyprawy rowerowej ze swoimi starszymi siostrami. Trenerka pochwaliła się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – czyli w Sanoku.

„Tak... to moje rodzone siostry... jedna starsza ode mnie o 11, druga 13 lat... Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo. Kilka dni po moich narodzinach – w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala – kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka. Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej – dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało KOCHAM NAJMOCNIEJ!!!” – napisała Ewa Chodakowska pod zdjęciem z siostrami.

Trzeba przyznać, że i jedna, i druga wyglądają bardzo młodo i mają świetną sylwetkę. Czyżby ćwiczyły pod okiem najmłodszej siostry?

Przypominamy, że poza siostrami Chodakowska ma także brata, który również jest od niej starszy – o siedem lat.

RadioZET.pl/SA