Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądają starsze siostry Ewy Chodakowskiej. Podobne?

29.06.2018 12:00

Ewa Chodakowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoimi starszymi siostrami. Wszystkie wybrały się na rowerową przejażdżkę w rodzinnych okolicach trenerki.

Ewa Chodakowska fot. Instagram

Choć Ewa Chodakowska należy do osób bardzo aktywnych w sieci, to jednak unika pokazywania swoich bliskich. Fotki z rodziną można znaleźć u niej bardzo rzadko. Teraz trenerka postanowiła zrobić wyjątek i wrzuciła na Instagram zdjęcie z wyprawy rowerowej ze swoimi starszymi siostrami. Trenerka pochwaliła się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – czyli w Sanoku.

„Tak... to moje rodzone siostry... jedna starsza ode mnie o 11, druga 13 lat... Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo. Kilka dni po moich narodzinach – w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala – kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka. Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej – dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało KOCHAM NAJMOCNIEJ!!!” – napisała Ewa Chodakowska pod zdjęciem z siostrami.

Trzeba przyznać, że i jedna, i druga wyglądają bardzo młodo i mają świetną sylwetkę. Czyżby ćwiczyły pod okiem najmłodszej siostry?

Przypominamy, że poza siostrami Chodakowska ma także brata, który również jest od niej starszy – o siedem lat.

RadioZET.pl/SA

Oceń