Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądał baby shower Lewandowskiej

08.05.2017 10:28

Ania Lewandowska urodziła córkę Klarę 4 maja. Jakiś czas wcześniej zorganizowała dla najbliższych tzw. baby shower. Zdjęcia z imprezy dopiero teraz trafiły do sieci. Zobaczcie, jak prezentowała się przyszła mama tuż przed narodzinami córeczki.

Tak wyglądał baby shower Lewandowskiej fot. Instagram

Baby shower Anny Lewandowskiej

Zwyczaj baby shower przyszedł do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Tam imprezy przed narodzinami dziecka są niemal tak popularne jak urodziny. Na przyjęciu zorganizowanym przez Lewandowską pojawiły się jej najlepsze przyjaciółki.

Sportsmenka zadbała o gustowny wystrój pomieszczenia – nie brakowało baloników i uroczych, dziecięcych motywów. Ania wybrała na tę okazję dziewczęcą, białą sukienkę z falbanką. Kreacja pięknie podkreśliła jej brzuszek, a fanki nie miały żadnych wątpliwości, że żona Roberta Lewandowskiego prezentowała się doskonale.

Ania nie zamieściła jeszcze zdjęć małej Klary w sieci. Informacją o narodzinach dziecka jako pierwszy pochwalił się Robert Lewandowski, który zaznaczył, że Ania czuje się bardzo dobrze. Szczęśliwym rodzicom jeszcze raz gratulujemy!

RadioZET.pl/SI

Oceń