Zamknij

Tak wyglądał baby shower Lewandowskiej

Redakcja
08.05.2017 10:28
Tak wyglądał baby shower Lewandowskiej
fot. Instagram

Ania Lewandowska urodziła córkę Klarę 4 maja. Jakiś czas wcześniej zorganizowała dla najbliższych tzw. baby shower. Zdjęcia z imprezy dopiero teraz trafiły do sieci. Zobaczcie, jak prezentowała się przyszła mama tuż przed narodzinami córeczki.

Baby shower Anny Lewandowskiej

Zwyczaj baby shower przyszedł do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Tam imprezy przed narodzinami dziecka są niemal tak popularne jak urodziny. Na przyjęciu zorganizowanym przez Lewandowską pojawiły się jej najlepsze przyjaciółki.

Sportsmenka zadbała o gustowny wystrój pomieszczenia – nie brakowało baloników i uroczych, dziecięcych motywów. Ania wybrała na tę okazję dziewczęcą, białą sukienkę z falbanką. Kreacja pięknie podkreśliła jej brzuszek, a fanki nie miały żadnych wątpliwości, że żona Roberta Lewandowskiego prezentowała się doskonale.

Ania nie zamieściła jeszcze zdjęć małej Klary w sieci. Informacją o narodzinach dziecka jako pierwszy pochwalił się Robert Lewandowski, który zaznaczył, że Ania czuje się bardzo dobrze. Szczęśliwym rodzicom jeszcze raz gratulujemy!

RadioZET.pl/SI