Zamknij

Tak wyglądała Magda Gessler, gdy miała 13 lat. Jest nie do poznania

Redakcja
31.01.2019 14:59
Tak wyglądała Magda Gessler, gdy miała 13 lat. Jest nie do poznania
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler kojarzy się fanom z burzą blond loków i charakterystyczną garderobą. Wielu fanów zastanawia się jednak, jak gwiazda mogła wyglądać za młodu. Restauratorka opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w wieku 13 lat.

Magda Gessler to najpopularniejsza polska restauratorka, celebrytka i osobowość telewizyjna. Jest właścicielką kilkunastu restauracji, a wiele uratowała przed upadkiem w programie „Kuchenne rewolucje”. Jest także jurorką w „MasterChef” oraz prowadzi autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Niewielu fanów wie, że jej wujkiem był polski poeta i reportażysta Ryszard Kapuściński. Gessler biegle posługuje się językiem hiszpańskim, portugalskim i niemieckim, porozumiewa się także po angielsku. Dla fanów znakiem rozpoznawczym gwiazdy jest jej charakterystyczna fryzura. Byli w szoku, gdy pokazała się w rozpuszczonych włosach

Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler za młodu

Magda Gessler zdecydowała się podzielić z fanami zdjęciem z dzieciństwa. Ucieszyła tym wielu fanów, którzy zastanawiali się, jak restauratorka wyglądała za młodu. Jednak różnica w wyglądzie gwiazdy zaszokowała nawet jej zagorzałych miłośników. Gessler opublikowała bowiem zdjęcie z Kuby, gdy miała 13 lat. Na czarno-białej fotografii możemy się oczywiście dopatrzyć charakterystycznych rysów, ale na pierwszy rzut oka młoda Magda jest nie do poznania. Potwierdziły to komentarze internautów. 

ZOBACZ: Tyle Magda Gessler zarabia na swoich programach

„Pani Magdo, a ja myślałam, że Pani zdjęcie Lary tak ładnie przerobiła”.

„Piękna wtedy, piękna teraz. To prawda, wyglądała Pani jak córka teraz, identycznie”.

„Śliczne zdjęcie pani Magdo, Besos”.

Z pewnością Magda Gessler posiada w swoich zbiorach więcej zdjęć z dzieciństwa. Być może niedługo je zobaczymy.

Młoda Magda Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

RadioZET.pl/MF