Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak żyje Magda Gessler. Oto jej dom w Kanadzie

23.08.2018 10:26
xxx zet

Magda Gessler żyje w Polsce, jednak jej ukochany miesza w Kanadzie. Restauratorka często tam lata, więc ona i Kozerawski mają tam też wspólne gniazdko. Jest nawet ogród z jacuzzi.

Dom Magdy Gessler w Kanadzie fot. Instagram/Magda Gessler

Od wielu lat Magda Gessler związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Jej ukochany nie mieszka jednak w naszym kraju, więc obydwoje często kursują pomiędzy Polską a Kanadą. Także tam mają swoje „gniazdko”. Pięknym domem w Kanadzie restauratorka pochwaliła się na Instagramie. Mnóstwo zieleni, duży ogród, a w nim nawet jacuzzi, które widać na jednym ze zdjęć.

Dom w Kanadzie para nabyła już kilka lat temu. Restauratorka zdradziła kiedyś nawet, że meblowanie i szukanie mebli było dla nich wielkim wyzwaniem, ale też przyjemnością.

„Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja” — pisała.

Jak stwierdziła gwiazda, kocha świeżość swojego kanadyjskiego ogrodu.

Dom Magdy Gessler w Kanadzie

Magda Gessler w ciągu swojego życia mieszkała w wielu miejscach. Być może dlatego wszędzie potrafi poczuć się jak w domu i nie ma problemu ze zbudowaniem ciepłej atmosfery. Więcej zdjęć z jej domu w Kanadzie znaleźć można na jej Instagramie, bo bardzo chętnie dzieli się nimi z internautami.

RadioZET.pl/Plotek/SA

Oceń