Zamknij

Tak żyje Magda Gessler. Oto jej dom w Kanadzie

Redakcja
23.08.2018 10:26
Dom Magdy Gessler w Kanadzie
fot. Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler żyje w Polsce, jednak jej ukochany miesza w Kanadzie. Restauratorka często tam lata, więc ona i Kozerawski mają tam też wspólne gniazdko. Jest nawet ogród z jacuzzi.

Od wielu lat Magda Gessler związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Jej ukochany nie mieszka jednak w naszym kraju, więc obydwoje często kursują pomiędzy Polską a Kanadą. Także tam mają swoje „gniazdko”. Pięknym domem w Kanadzie restauratorka pochwaliła się na Instagramie. Mnóstwo zieleni, duży ogród, a w nim nawet jacuzzi, które widać na jednym ze zdjęć.

Dom w Kanadzie para nabyła już kilka lat temu. Restauratorka zdradziła kiedyś nawet, że meblowanie i szukanie mebli było dla nich wielkim wyzwaniem, ale też przyjemnością.

„Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja” — pisała.

Jak stwierdziła gwiazda, kocha świeżość swojego kanadyjskiego ogrodu.

Dom Magdy Gessler w Kanadzie

Magda Gessler w ciągu swojego życia mieszkała w wielu miejscach. Być może dlatego wszędzie potrafi poczuć się jak w domu i nie ma problemu ze zbudowaniem ciepłej atmosfery. Więcej zdjęć z jej domu w Kanadzie znaleźć można na jej Instagramie, bo bardzo chętnie dzieli się nimi z internautami.

RadioZET.pl/Plotek/SA