Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Takie imię dostanie wnuczka Zenona Martyniuka. Wcześniejsze typy były nietrafione

29.10.2018 13:29

Kiedy Zenon Martyniuk poinformował, że zostanie dziadkiem, a jego synowa urodzi córeczkę, od razu pojawiły się spekulacje o tym, jak na imię będzie miała dziewczynka. Media sugerowały różne imiona, ale sam Martyniuk wreszcie zdradził, że będzie ono zupełnie inne.

Daniel Martyniuk i ewelina Golczyńska fot. screen Instagram

Zenon Martyniuk już nie może się doczekać, kiedy na świecie pojawi się jego upragniona wnuczka. O tym, że będzie to dziewczynka, wiadomo już od kilku dni, jednak dotąd nie wiadomo było, jak Daniel Martyniuk i jego żona postanowią nazwać swoją córkę. Syn gwiazdora disco polo gościł niedawno w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie zdradził, jakie imię nosić będzie jego córeczka.

Tak będzie mieć na imię wnuczka Zenka Martyniuka

Dotąd głównym typem była Zosia, jednak okazuje się, że tego imienia Martyniukowie w ogóle nie brali pod uwagę. Jak poinformował Daniel Martyniuk, „na 90 procent” będzie to... Noemi.

„Pojawiało się, że niby będzie Zosia, ale nie wiem, skąd się to wzięło. Będzie Noemi. Mogły być jeszcze Klara, Laura czy Diana, ale raczej Noemi, bo to takie inne imię, a ja lubię, jak coś jest inne. Tak na 90 procent jest pewne, że właśnie będzie Noemi” – powiedział przyszły tata.

Nie Zosia, a Noemi

Przypomnijmy, że ślub Daniela Martyniuka i jego ukochanej odbył się w sobotę, 6 października. Na hucznym weselu bawiło się około 250 gości, a para młoda otrzymała bardzo kosztowne prezenty, między innymi samochód o wartości ponad 400 tysięcy złotych. Sam Martyniuk wyglądał na bardzo szczęśliwego i świetnie bawił się przez całą imprezę, choć niedawno okazało się, że do uroczystości mogło nie dojść ze względu na problemy zdrowotne przyszłej panny młodej, Eweliny Golczyńskiej. Na krótko przed ślubem trafiła do szpitala.

Na szczęście wszystko doszło do skutku, a Martyniukowie już cieszą się na narodziny córeczki.

Zenon Martyniuk bawił się na weselu syna, a złodzieje tylko na to czekali

RadioZET.pl/Plejada/SA 

Oceń