Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tamara Arciuch chwali się świadectwem syna

05.07.2018 15:45
xxx zet

Chyba każdy rodzic trzyma kciuki, kiedy jego dziecko przystępuje do matury i jest dumny z dobrego wyniku. Nie inaczej jest w przypadku Tamary Arciuch. Aktorka pochwaliła się zdjęciem świadectwa maturalnego swojego syna Krzysztofa.

Tamara Arciuch chwali się świadectwem syna fot. EAST NEWS

Tamara Arciuch to przesympatyczna aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Pamiętać ją możemy choćby z roli w „Weselu” czy jako Annę Gołębiewską z „M jak Miłość”. Nie każdy wie natomiast, że aktorka posiada aż troje dzieci. Jedno z nich dało jej niedawno powód do dumy.

Dumna mama

Ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim aktorka ma córkę Nadię oraz syna Michała. Natomiast najstarsza pociecha Tamary, syn Krzysztof, jest owocem jej małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem. Przypomnijmy, że sprawa rozwodowa pary ciągnęła się ponad 3 lata, a Szycowi zasądzono alimenty na rzecz syna.

Najważniejsze jest jednak, że najstarszy potomek aktorki zdał właśnie, jak sam to określił, najważniejszy egzamin w swoim życiu, a mama jest z niego bardzo dumna. Krzysztof jest bowiem tegorocznym maturzystą. Arciuch więc, jak zapewne większość rodziców, trzymała kciuki za jak najlepsze wyniki. Sądząc ze wpisu i zdjęcia świadectwa, wszystko musiało pójść po myśli 19-latka.

„Mama ma spokój a Syn nowy etap w życiu! Radość #dumnamama #gratki #ipostresie #wynikteżjestdobry”

Teraz przed synem Tamary wybór kierunku studiów i szerokie możliwości. Kto wie, może pójdzie za przykładem mamy i odnajdzie swoje powołanie w aktorstwie?

RadioZET.pl/MF

Oceń