Zamknij

Tamara Arciuch chwali się świadectwem syna

Redakcja
05.07.2018 15:45
Tamara Arciuch chwali się świadectwem syna
fot. EAST NEWS

Chyba każdy rodzic trzyma kciuki, kiedy jego dziecko przystępuje do matury i jest dumny z dobrego wyniku. Nie inaczej jest w przypadku Tamary Arciuch. Aktorka pochwaliła się zdjęciem świadectwa maturalnego swojego syna Krzysztofa.

Tamara Arciuch to przesympatyczna aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Pamiętać ją możemy choćby z roli w „Weselu” czy jako Annę Gołębiewską z „M jak Miłość”. Nie każdy wie natomiast, że aktorka posiada aż troje dzieci. Jedno z nich dało jej niedawno powód do dumy.

Dumna mama

Ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim aktorka ma córkę Nadię oraz syna Michała. Natomiast najstarsza pociecha Tamary, syn Krzysztof, jest owocem jej małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem. Przypomnijmy, że sprawa rozwodowa pary ciągnęła się ponad 3 lata, a Szycowi zasądzono alimenty na rzecz syna.

Najważniejsze jest jednak, że najstarszy potomek aktorki zdał właśnie, jak sam to określił, najważniejszy egzamin w swoim życiu, a mama jest z niego bardzo dumna. Krzysztof jest bowiem tegorocznym maturzystą. Arciuch więc, jak zapewne większość rodziców, trzymała kciuki za jak najlepsze wyniki. Sądząc ze wpisu i zdjęcia świadectwa, wszystko musiało pójść po myśli 19-latka.

„Mama ma spokój a Syn nowy etap w życiu! Radość #dumnamama #gratki #ipostresie #wynikteżjestdobry”

Teraz przed synem Tamary wybór kierunku studiów i szerokie możliwości. Kto wie, może pójdzie za przykładem mamy i odnajdzie swoje powołanie w aktorstwie?

RadioZET.pl/MF