Zamknij

Tamara Arciuch pochwaliła się przystojnym synem. Krzysztof skończył 21 lat [FOTO]

Judyta Wanicka
20.04.2020 17:42
Tamara Arciuch
fot. Instagram:@tamara.arciuch

Tamara Arciuch pokazała syna z pierwszego małżeństwa. Krzysztof obchodził 21. urodziny. Aktorka złożyła mu życzenia i pochwaliła się jego zdjęciami na Instagramie. 

Tamara Arciuch pokazała zdjęcia najstarszego syna Krzysztofa, który kilka dni temu obchodził 21. urodziny. Aktorka rzadko pokazuje go w mediach społecznościowych, dlatego wielu fanów nie wiedziało, że gwiazda ma już tak dorosłe dziecko. 

Tamara Arciuch pokazała zdjęcia syna Krzysztofa

Tamara Arciuch od kilku lat jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Kasprzykowskiego. Mają dwoje dzieci: 11-letniego Michała i 4-letnią Nadię. Aktorka ma jeszcze syna z poprzedniego małżeństwa. 21-letni Krzysztof jest owocem związku gwiazdy z aktorem Bernardem Szycem. Kilka dni temu chłopak obchodził urodziny. Z tej okazji Tamara Arciuch pochwaliła się nim przed fanami.

Zostałam Mamą w wieku 24 lat. Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak - nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego Synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś - napisała z dumą aktorka. 

Na zdjęciach widać, że Krzysztof Szyc wyrósł na przystojnego mężczyznę. Fanki nie kryły zachwytów w komentarzach.

Omg, piękny!

Przystojny, młody mężczyzna. Gratuluję.

Wow gratulacje! Piękny Człowiek. A jak mama mówi, że dobry i mądry, to wasz wspólny sukces, brawo!

RadioZET.pl/jw