Zamknij

Tamara Arciuch pokazała najmłodszą córeczkę. "Tatusiowa mała kopia" [FOTO]

30.07.2020 18:50
Tamara Arciuch
fot. Kamil Piklikiiewicz/ East News

Tamara Arciuch podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem najmłodszej córeczki - Nadii. Choć zdjęcie zostało wykonane z profilu, fani nie mają wątpliwości, że dziewczynka podobna jest do słynnego taty - Bartka Kasprzykowskiego.

Tamara Arciuch pokazała najmłodszą córeczkę [FOTO]

Tamara Arciuch jest szczęśliwą mamą. Gwiazda podzieliła się ostatnio z fanami uroczym zdjęciem 4-letniej córeczki Nadii. Aktorka nie pokazuje twarzy dziecka, dlatego zdecydowała się opublikować zdjęcia dziewczynki z profilu. Obserwatorów Tamary zachwyciły urocze loczki, których posiadaczką jest mała Nadia. Mimo że nie widać twarzy dziecka, fani nie mają wątpliwości, że Nadia podobna jest do słynnego taty - Bartka Kasprzykowskiego.

"Patrząc na profil, to chyba tatusiowa mała kopia", "ale piękne loczki", "ale cudo", "śliczna jest", "obłędne loczki" - komplementowali fani. Tamara Arciuch należy do grona tych gwiazd, które nie pokazują w mediach społecznościowych twarzy swoich dzieci. Zazwyczaj możemy je zobaczyć z profilu lub z zasłoniętą twarzą. 

Tamara Arciuch prywatnie: Ile ma dzieci?

Prywatnie Tamara Arciuch związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim. Para poznała się na planie serialu "Halo Hans". Para doczekała się dwójki dzieci: syna Michała i córeczki Nadii. Tamara Arciuch była zamężna z aktorem Bernardem Szycem, z którym ma syna Krzysztofa.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl