Zamknij

Tamara Arciuch relaksuje się w wannie. Aktorka pokazała gorący kadr [FOTO]

31.07.2020 13:59
Tamara Arciuch
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Tamara Arciuch uraczyła swoich fanów na Instagramie gorącym zdjęciem z wanny. Gwiazda zaprezentowała się podczas błogiego relaksu. Aktorka przyznała, że w związku z pracowitym okresem, wykorzystuje każdą wolną chwilę na wypoczynek.

Tamara Arciuch pokazała gorący kadr z kadry. Tak relaksuje się gwiazda [FOTO]

Tamara Arciuch chętnie korzysta z dobrodziejstw Instagrama. Gwiazda pozostaje ze swoimi wielbicielami w kontakcie, publikując zdjęcia zarówno prywatne, jak i zawodowe. Tym razem aktorka zaprezentowała swoim fanom, w jaki sposób odpoczywa i opublikowała kadr, na którym oddaje się błogiemu relaksowi w wannie. Gwiazda przyznała, że ten rok jest dla niej wyjątkowo pracowity, dlatego korzysta z wypoczynku, kiedy tylko może.

"Co w wakacjach jest najważniejsze? Miejsce, ludzie, luksus ? Spokój czy raczej gwar? U mnie w tym roku wyjątkowo pracowicie, więc na relaks wykorzystuję każdą wolną chwilę"  - napisała Tamara Arciuch.

Tamara Arciuch zdradziła, że ma teraz pracowity okres. Nad czym obecnie pracuje?

Gwiazda zachwyciła fanów, prezentując się w bardzo delikatnym wydaniu, jedynie z pomalowanymi rzęsami. "Piękna", "pięknie pani wygląda bez makijażu" - zachwycali się internauci. Mimo że aktorka ma teraz pracowity czas, nie zdradziła, nad czym obecnie pracuje. Okres pandemii  koronawirusa dla wielu artystów okazał się bardzo ciężki, jednak niewykluczone, że Tamara Arciuch i jej partner - Bartek Kasprzykowski znaleźli się alternatywne rozwiązania i nie skupili się tylko i wyłącznie na aktorstwie.

Prywatnie Tamara Arciuch jest szczęśliwą mamą trójki dzieci: syna Krzysztofa, ze związku z Bernardem Szycem oraz Michała i Nadię ze związku z Bartkiem Kasprzykowskim.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl