Zamknij

Znana blogerka poszukuje pracownika. Oferuje "doświadczenie we współpracy"

Maciej Friedrich
21.01.2020 19:26
Znana blogerka poszukuje pracownika. Oferuje "doświadczenie we współpracy"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl, blogerka znana między innymi z występów w "Tańcu z gwiazdami" poszukuje pracowników. Czego wymaga celebrytka i jakie warunki pracy zapewnia?

Tamara Gonzalez Perea, w środowisku internetowym znana lepiej jako Macademian Girl, to popularna blogerka modowa, której popularność wyszła daleko poza sieć. W 2016 roku mogliśmy oglądać ją w "Agencie Gwiazdy", a od lipca 2018 roku widzowie mogą oglądać ją w roli prowadzącej śniadaniowy program "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. Wystąpiła także w zeszłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie zajęła 3. miejsce. 

W mediach pojawiły się plotki, że popularność Tamary w mediach społecznościowych jest sztucznie zawyżona. Przedstawiciel jednej z agencji zrzeszających influencerów stwierdził, że konta Macademian Girl obserwowane są głównie przez zakupione konta i boty. Sama Gonzalez Perea miała złożyć pozew do sądu w związku z naruszeniem dóbr osobistych. 

Sebastian Fabijański chce przedstawić Maffashion swojej mamie. "Bardzo się denerwuje"
 

Macademian Girl szuka pracowników. Jak wygląda praca u znanej blogerki?

Tamara najwyraźniej postanowiła rozwinąć swoją działalność w mediach społecznościowych. 19 stycznia w sieci pojawiły się ogłoszenia, z których wynika, że Macademian Girl poszukuje Marketing Managera. Wśród wymagań stawianych przyszłemu pracownikowi znalazły się między innymi:

- doświadczenie w zarządzaniu i marketingu

- doskonała umiejętność obsługi MS Office, Google Analitycs, Google Adwords i Adsense, mile widziana znajomość obsługi platformy Wordpress, programów afiliacyjnych, oraz zagadnień e-commerce i SEO

- umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie

Oraz ponad 10 innych, w tym odporność na stres i gotowość do wyjazdów służbowych. 

Kandydat, który zdobędzie posadę, może liczyć w zamian między innymi na "rozwój zawodowy i doświadczenie we współpracy z jedną z najbardziej znanych blogerek w Polsce" i "możliwość tworzenia nieszablonowych projektów". Niestety, wysokość wynagrodzenia nie została podana w ogłoszeniu, ale zostało ono określone jako "atrakcyjne".

Chcielibyście pracować dla Tamary?

RadioZET.pl/MF