Zamknij

Qczaj komentuje relacje z Dominiką Tajner-Wiśniewską. „Ciało mnie nie krępuje”

Maciej Friedrich
26.03.2019 11:31
Qczaj komentuje relacje z Dominiką Tajner-Wiśniewską. „Ciało mnie nie krępuje”
fot. Instagram:@dominika_tajner_wisniewska

Dominika Tajner-Wiśniewka nie ukrywa, że jest załamana pozwem rozwodowym, jaki złożył Michał Wiśniewski. Niedawno jednak dziennikarze sfotografowali ją w objęciach Qczaja, kolegi z „Tańca z gwiazdami”. Ten postanowił skomentować plotki o rzekomym romansie.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski zostali małżeństwem 30 czerwca 2012 roku. Wydawało się, że po wielu nieudanych związkach gwiazdor Ich Troje w końcu znalazł kobietę swojego życia. Piosenkarz i córka Apoloniusza Tajnera wydawali się bardzo dobraną parą. Niestety okazało się, że małżeństwo po ponad 6 latach przeżywa kryzys. W połowie marca Dominika poinformowała, że Michał postanowił złożyć pozew rozwodowy. Bardzo przeżyła to rozstanie i nie ukrywała, że jest zdruzgotana decyzją męża. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół, między innymi kolegów i koleżanek, z którymi występowała w tegorocznej edycji „Tańca z gwiazdami”. Choć zakończyła już przygodę z programem, nawiązane znajomości nadal są silne.

Dominika Tajner-Wiśniewska
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Qczaj o relacji z Tajner-Wiśniewską

Jednym z kolegów z planu „Tańca z gwiazdami”, z którym Dominika mocno się zaprzyjaźniła, jest Daniel Qczaj Kuczaj. Podczas jednego z towarzyskich spotkań w restauracji obiektywom fotoreporterów nie umknęły czułe gesty, których sobie nie szczędzili. Fani niemal natychmiast zaczęli podejrzewać, że Tajner-Wiśniewska znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego trenera. Jak informuje tygodnik „Twoje Imperium”, Qczaj w rozmowie z dziennikarzami zapewnił, że nie łączy ich nic poza przyjaźnią. 

– Dominika rzeczywiście ma złamane serce. W takich chwilach żaden człowiek nie chce być sam. Namówiłem ją, żeby przyszła do knajpy [...] Były przytulanki, pocałunki, ale nic się za tym nie kryje. Ja po prostu taki jestem, ciało mnie nie krępuje, pracuję z nim. I kocham ludzi, szczególnie kobiety poturbowane życiowo – tłumaczył Daniel.

Z wypowiedzi uczestnika „Tańca z gwiazdami” jasno wynika, że medialne spekulacje na temat ich romansu nie mają nic wspólnego z prawdą, choć oczywiście znajdą się osoby, które w tłumaczenia Qczaja nie uwierzą.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF