Zamknij

Taniec z gwiazdami 10. odcinek 3. Kto odpadł z "Dancing with the Stars"? [27.09]

Judyta Wanicka
27.09.2019 22:37
Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Za nami 3. odcinek  10. edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie.  Wiemy już, kto odpadł z programu i pożegnał się szansą na Kryształową Kulę. W piątek, 27 września,  „Dancing with the Stars” musiała opuścić kolejna lubiana przez widzów para.

„Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" emitowany w Polsacie doczekał się już 10., jubileuszowej edycji. Jak co sezon dziesięć par złożonych z celebrytów i zawodowych tancerzy rywalizuje na parkiecie o wysokie noty jury i głosy widzów, by zajść jak najdalej w walce o Kryształową Kulę. Faworytkami w obecnej edycji są Basia Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka. Nieźle radzą sobie także Monika Miller, Adam Małczyk, Damian Kordas i Ola Kot. Do tej pory z „Tańcem z gwiazdami” pożegnali się Reni Jusis i Rafał Szatan. Kto z uczestników podzielił ich los i odpadł w 3. odcinku „Dancing with the stars” w piątek, 27 września?

Taniec z gwiazdami, odcinek 3: odpadła Joanna Lazer "Ruda" z Red Lips

Kolejna para pożegnała się z tanecznym show. W trzecim odcinku „Tańca z gwiazdami” odpadli Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak. Para zatańczył cha-chę do utworu Rudej "Po co nam było". Choć Joanna zachwyciła jury pasją i łobuzerskim charakterem, jurorzy dostrzegli w tańcu trochę niedociągnięć. Para otrzymała łącznie 21 punktów: 8 od Andrzeja Grabowskiego, 7 od Iwony Pavlović i najmniej - 6 - od Michała Malitowskiego.

Joanna Lazer i Rafał Maserak niestety nie zdołali przekonać do siebie wystarczającej liczby widzów, którzy oddawali głosy przez sms. Para pożegnała się z szansą na główną nagrodę i w następnych odcinkach będzie mogła już tylko przyglądać się rywalizacji kolegów z widowni.

Kto wygrał 3. odcinek „Tańca z gwiazdami”?

Najwyższe miejsce w rankingu 3. odcinka „Tańca z gwiazdami” ponownie zajęli Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Para brawurowo wykonała fokstrota, zdobywając najwyższe noty spośród wszystkich uczestników. Jury oceniło taniec Basi Kurdej-Szatan na 27 punktów. Najbardziej zachwycony był Andrzej Grabowski, który podniósł lizak z dziesiątką. Iwona Pavlović stwierdził, że aktorce najlepiej wychodzą tańce standardowe. Jej fokstrota oceniła aż na 9 punktów. Z kolei najsurowszy z jurorów Michał Malitowski podarował parze "skromną" ósemkę. 

Po trzecim odcinku w programie zostało osiem par:

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Monika Miller i Jan Kliment

Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Ola Kot i Tomasz Barański

Akop Szostak i Sara Janicka

Adam Małczyk i Hania Żudziewicz

Damian Kordas i Janja Lesar

Kto z nich przejdzie dalej, a kto pożegna się z udziałem w show? Tego dowiemy się już za tydzień, w 4. odcinku „Tańca z gwiazdami”, w piątek, 4.10.2019.

RadioZET.pl/jw