Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: kolejny uczestnik ujawniony. To gwiazdor serialu "Ranczo"

Judyta Wanicka
21.01.2020 17:32
Bogdan Kalus w Tańcu z gwiazdami
fot. Bartosz KRUPA/East News

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami 2020" przestają być tajemnicą. Polsat potwierdził, że w 11. edycji "Dancing with the Stars" pojawi się Bogdan Kalus, aktor znany z serialu "Ranczo".

Taniec z gwiazdami: Bogdan Kalus z "Rancza" wystąpi w programie

Polsat zaczął ujawniać nazwiska uczestników 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Do tej pory potwierdzono udział trzech osób, w tym znanego z "M jak Miłość" Marcina Boska. Kolejnym aktorem, który wiosną pojawi się na parkiecie, jest Bogdan Kalus. Widzowie Jedynki dobrze znają go z roli Tadeusza Hadziuka w serialu "Ranczo".

Bum! Oto i on! Aktor i kabareciarz Bogdan Kalus. Planował zostać ogrodnikiem, a potem muzykiem. Jako nastolatek miał nawet swój zespół muzyczny i grał na perkusji. Kocha podróże. Najchętniej do Azji. Teraz czeka go niezapomniana podróż do świata tańca - czytamy o aktorze na instagramowym profilu "Tańca z gwiazdami".

Taniec z gwiazdami 11: uczestnicy. Kto wystąpi w programie?

„Taniec z gwiazdami” wróci na antenę Polsatu wiosną 2020 roku. Obecnie stacja kompletuje listę uczestników 11. edycji „Dancing with the Stars”. Mówi się, że na parkiecie mają pojawić się największe tuzy show-biznesu, m.in. Julia Wieniawa, Beata Kozidrak, Patryk Vega i Tomasz Oświeciński

Polsat chce zaangażować również kilku aspirujących celebrytów. Według tabloidów w „Tańcu z gwiazdami” mają wystąpić Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy reality show „Love Island. Wyspa Miłości” oraz aktorka Nicole Bogdanowicz, modelka Edyta Zając-Rzeźniczak i youtuberka Sylwia Lipka. 

Do tej pory Polsat potwierdził udział trzech gwiazd: Anny Karwan, Marcina Bosaka i Bogdana Kalusa.

Zagłosuj

Jesteś fanem "Tańca z gwiazdami" w Polsacie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw