Zamknij

Taniec z gwiazdami: Janja Lesar zrezygnowała z show. Kto zatańczy z Tomaszem Oświecińskim?

19.08.2020 16:46
Janja Lesar i Tomasz Oświeciński w "Tańcu z gwiazdami"
fot. Piotr Molecki/East News

Janja Lesar zrezygnowała z udziału w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Słoweńska tancerka występowała w parze z Tomaszem Oświecińskim. Wiadomo, kto będzie nową partnerką gwiazdora "m jak miłość". 

"Taniec z gwiazdami 11" wraca na antenę Polsatu 4 września po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Uczestnicy ponowne dostali zaproszenia na parkiet, ale już wiadomo, że nie wszyscy wezmą udział w kontynuacji show. Z programu zrezygnował Marcin Bosak tańczący w parze z Wiktorią Omyłą. Kilka tygodni przed rozpoczęciem programu nieoczekiwanie wycofała się Janja Lesar. Słoweńska tancerka prowadziła Tomasza Oświecińskiego. Stacja Polsat zdradziła, kto będzie nową partnerką gwiazdora "M jak miłość". 

Janja Lesar jest tancerką, choreografką i trenerką tańca. W 2008 roku zadebiutowała w programie "Taniec z gwiazdami" emitowanym wówczas w stacji TVN. W sumie wystąpił w dziesięciu edycjach konkursu. W TVN-ie jej podopiecznymi byli: Paweł Stasiak, Marcin Chochlew, Michał Kwiatkowski, Maciej Jachowski i Bilguun Ariunbaatar. W polsatowskim "Dancing with the Stars" występowała z Dawidem Kwiatkowskim, Michałem Koterskim, Popkiem, Sebastianem Stankiewiczem i Damianem Kordasem. Z tym ostatnim udało jej się zdobyć Kryształową Kulę. 

Taniec z gwiazdami: Janja Lesar opuszcza program. Kto zatańczy z Tomaszem Oświecińskim?

Janja Lesar zrezygnowała z udziału w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Słoweńska tancerka nie wróci do wznowionego turnieju. Jak poinformowano na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami", Janja Lesar zrezygnowała z powodów osobistych

Na dwa tygodnie przed startem  "Tańca z gwiazdami" z programu zrezygnowała, z powodów osobistych, Janja Lesar. Janju!!! Dziękujemy Ci za wszystkie piękne emocje na naszym parkiecie i do zobaczenia - czytamy na Instagramie. 

Jednocześnie stacja podała nazwisko tancerki, która zastąpi Janję Lesar w parze z Tomaszem Oświecińskim. Będzie to Wiktoria Omyła, dotychczasowa trenerka Marcina Bosaka. 

Na nasz parkiet powraca Wiktoria Omyła, która będzie nową trenerką Tomasz Oświecińskiego. Nowej tanecznej parze życzymy samych sukcesów - przekazała produkcja "Tańca z gwiazdami".

Janja Lesar na razie nie skomentowała swojej rezygnacji. Przypomnijmy, że tancerka prywatnie związana jest z Krzysztofem Hulbojem, tancerzem, który również trenował celebrytów w "Tańcu z gwiazdami". 

Posłuchaj podcastu