Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa potwierdziła udział w programie. Pokazała zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
23.01.2020 15:36
Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa potwierdziła udział w programie. Pokazała zdjęcie [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

11. edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne emocje. W mediach pojawiły się informacje, że największą gwiazdą nowej odsłony show ma być Julia Wieniawa. Aktorka oficjalnie potwierdziła swój udział. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w kreacji, w której być może zobaczymy ją na parkiecie.

11. edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie. Nic w tym dziwnego, taneczne show Polsatu jest jednym z najchętniej oglądanych formatów stacji. Jak w przypadku każdej edycji, największe emocje budzi lista uczestników, którzy spróbują swoich sił na parkiecie. Wiadomo już, że w programie zatańczą Ania Karwan, Edyta Zając, Marcin BosakBogdan Kalus.

W mediach huczało od plotek na temat pojawienia się w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Julii Wieniawy, jednej z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek. Miała ona zostać największą gwiazdą nowej odsłony show. Okazuje się, że medialne doniesienia okazały się prawdą. Gwiazda sama postanowiła podzielić się z fanami radosną wiadomością.

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa potwierdziła udział w programie

Julia Wieniawa zapowiadała, że 23 stycznia o godzinie 15.00 będzie miała dla fanów "małą niespodziankę". Aktorka słowa dotrzymała. Okazuje się, że gwiazda postanowiła oficjalnie potwierdzić swój udział w "Tańcu z gwiazdami 11". Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w tanecznym kostiumie i obszerny wpis.

- No i stało się! Większość z Was już się domyślała, o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów. Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas!

Aktorka przyznała, że jest bardzo podekscytowana, ale odczuwa stres. Wierzy jednak, że fani będą dla niej oparciem.

- Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy - napisała.

Z pewnością oddani fani Julii będą wspierać ją z całych sił.

 Julia Wieniawa zmysłowo tańczy w kusych szortach. Gorące nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Zagłosuj

Czekasz na nowy "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF