Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: z kim zatańczy Julia Wieniawa? To legenda programu

Maciej Friedrich
27.01.2020 15:06
Taniec z gwiazdami 11: z kim zatańczy Julia Wieniawa? To legenda programu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie zastanawiali się, kto zostanie trenerem i partnerem gwiazdy "Rodzinki.pl". W mediach pojawiło się nazwisko tancerza, który ma zatańczyć z Julią Wieniawą.

"Taniec z gwiazdami 11" to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych tanecznych programów, który przyciąga przed ekrany rzesze widzów z wielkim oddaniem kibicującym ulubionym gwiazdom. Jak w przypadku każdej niemal edycji, ogromne zainteresowanie fanów wzbudza lista uczestników, którzy będą próbowali swoich sił na parkiecie. 

23 stycznia udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" oficjalnie potwierdziła aktorka, która typowana jest na największą gwiazdę edycji. Julia Wieniawa, gwiazda "Rodzinki.pl", poinformowała wielbicieli, że pojawi się na parkiecie. Pojawiły się spekulacje dotyczące partnera i trenera, który postara się pomóc gwieździe w walce o zwycięstwo. 

Taniec z gwiazdami 11: z kim zatańczy Julia Wieniawa? 

Jak poinformował portal Plotek, Julii Wieniawie w "Tańcu z gwiazdami" partnerować będzie jeden z najpopularniejszych tancerzy show, Stefano Terazzino

Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz "Tańca z Gwiazdami", do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, wiec szybko znajdą wspólny język - informuje źródło portalu. 

Tak doświadczony tancerz to z pewnością partner, z pracy z którym Julia może wiele wynieść. Terazzino czterokrotnie zwyciężał w finale "Tańca z gwiazdami". W zwycięskich występach partnerował Kindze Rusin, Agacie Kuleszy, Anecie Zając i Agnieszce Sienkiewicz. Być może przyniesie szczęście także Julii Wieniawie. 

Zagłosuj

Czekasz na "Taniec z gwiazdami 11"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF