Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: Znamy nazwisko kolejnego uczestnika. To aktor serialu "M jak miłość"

Patrycja Chudolińska
20.01.2020 19:03
Taniec z Gwiazdami
fot. Adam Jankowski/REPORTER

"Taniec z gwiazdami" niedługo powróci na antenę Polsatu. Stacja powoli zaczyna ujawniać nazwiska uczestników 11. edycji. Na parkiecie zobaczymy m.in. jednego z aktorów serialu "M jak miłość".

Taniec z gwiazdami: Oficjalnie ujawniono nazwisko uczestnika

"Taniec z gwiazdami 11" zbliża się wielkimi krokami. Twórcy show powoli zaczynają ujawniać tajemnice dotyczące nowej edycji. Na oficjalnym profilu produkcja zdradziła, kto będzie pierwszym uczestnikiem nowego sezonu.

- STARTUJEMY! Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami" jest aktor filmowy, teatralny i serialowy Marcin Bosak. Przez wiele lat trenował karate. Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, jego pasją jest gra na gitarze - możemy przeczytać pod zdjęciem opublikowanym na profilu instagramowym produkcji.

Fani są zaskoczeni wyborem uczestnika. Nie kryją jednak entuzjazmu z możliwości zobaczenia go w tanecznym show.

- Bardzo fajnie! Już trzymam za niego kciuki.

- Kojarzę go, jak się nie mylę, z serialu "M jak miłość".

- O tym nigdzie nie mówili! Pełne zaskoczenie.

- Wow! Zapowiada się ekstra - piszą w komentarzach widzowie.

Taniec z gwiazdami 11: Kogo zobaczymy na parkiecie?

To pierwszy męski uczestnik, którego udział oficjalnie potwierdziła produkcja. Poza Marcinem Bosakiem na parkiecie walczyć będzie Anna Karwan. Obecność wokalistki w programie została przekazana już podczas finału ostatniej edycji.

- Do tej pory przekazywałam Wam emocje moim śpiewem, teraz chciałabym tańcem - powiedziała Anna Karwan, nasze pierwsza potwierdzona uczestniczka podczas finału 10. edycji. Aniu, jeszcze raz, witamy na parkiecie! - czytamy na profilu "Tańca z gwiazdami".

Media również dotarły do informacji nt. kolejnych uczestników programu. Jak donosi "Pudelek" i "Super Express", niedługo potwierdzony ma zostać udział Julii Wieniawy, Tomasza Oświecińskiego oraz blogerki Sylwii Lipki.

Komu będziecie kibicować w nadchodzącej edycji?

RadioZET.pl/PCh