Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: program wróci bez jednej z gwiazd? "Ładnie podziękował stacji"

23.06.2020 10:10
Marcin Bosak odejdzie z "Tańca z gwiazdami"?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Fani tanecznego show "Taniec z gwiazdami" mają powody do radości. Program ma powrócić na antenę Polsatu w jesiennej ramówce po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Niestety, według medialnych doniesień nie zobaczymy na parkiecie jednej z gwiazd. Kto postanowił odejść?

"Taniec z gwiazdami" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych telewizyjnych show w naszym kraju. Program, w  którym celebryci szlifują taneczne umiejętności po czujnym okiem profesjonalnych tancerzy, a następnie prezentują je przed profesjonalnym jury, odniósł ogromny sukces. Obecnie widzowie śledzą już 11. edycję "Tańca z gwiazdami" emitowaną na antenie Polsatu. W pamięć zapadają zarówno doskonałe występy, jak i te mniej udane, jak na przykład taniec Justyny Żyły, konsekwentnie nisko oceniany.

11. edycja "Tańca z gwiazdami" została przerwana przez pandemię koronawirusa. Program, który został zawieszony z powodu pandemii, zdążyła jednak podbić Julia Wieniawa. W parze ze Stefano Terrazzino zachwyciła widzów i jurorów już na samym początku. Dla fanów tanecznego show mamy jednak dobre informacje. Program ma powrócić na ekrany w jesiennej ramówce, gwiazdy będą więc miały możliwość dokończenia rywalizacji. Niestety, jak informuje "Fakt", zabraknie jednego z uczestników, który zdążył zaskarbić sobie sympatię fanów. Mowa o Marcinie Bosaku.

 Taniec z gwiazdami 11: kto będzie Justyną Żyłą nowej edycji? "Ma drewniane ruchy"

Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak zrezygnował z udziału w programie?

O powrocie "Tańca z gwiazdami" poinformowała Malwina Wędzikowska, stylistka pracująca na planie.

4 września wraca na antenę "Taniec z gwiazdami" i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do „Tańca z gwiazdami” - zdradziła na Instagramie.

Jednak według informacji, jakie zdobył "Fakt", na parkiecie nie pojawi się komplet uczestników, których mieliśmy okazję oglądać. Zabraknąć ma Marcina Bosaka, aktora doskonale znanego miłośnikom serialu "M jak Miłość".

- Ładnie podziękował stacji za udział w show - dowiadujemy się z medialnych doniesień.

Sam zainteresowany nie potwierdził i nie zaprzeczył. Zapytany o swój udział w "Tańcu z gwiazdami" oznajmił, że obowiązuje go kontrakt.

- Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - miał skwitować.

Z pewnością wielu widzów zawiodłaby nieobecność Bosaka.

Marcin Bosak
fot. Piotr Molecki/East News