Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: kto będzie Justyną Żyłą nowej edycji? "Ma drewniane ruchy"

Maciej Friedrich
12.02.2020 18:51
Taniec z gwiazdami 11: kto będzie Justyną Żyłą nowej edycji? "Ma drewniane ruchy"
fot. Instagram:@mikolaj_jedruszczak_official

Pojawiły się pierwsze doniesienia zza kulis 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Mikołaj Jędruszczak znany z "Love Island" ma kiepsko radzić sobie na treningach. Czy zwycięzca randkowego show zostanie drugą Justyną Żyłą?

"Taniec z gwiazdami 11" wzbudza ogromne emocje. Kolejna odsłona niezwykle popularnego tanecznego show jeszcze przed pierwszym odcinkiem wzbudza ogromne emocje. Duża w tym zasługa zaproszonych do programu celebrytów na czele z Julią Wieniawą. Aktorka najwyraźniej mocno wzięła do siebie taneczne wyzwanie, na treningach zostawia mnóstwo energii, narzekała nawet, że taneczny partner chce ją zabić

Nie tylko Wieniawa przygotowuje się do udziału w "Tańcu z gwiazdami". O Kryształową Kulę walczyć będzie między innymi zwycięzca "Love Island" Mikołaj Jędruszczak. Niestety, jak informuje serwis Plotek, czeka go dużo pracy, a jego wysyłki jak dotąd nie przyniosły efektów. 

Taniec z gwiazdami 11: Mikołaj Jędruszczak odpadnie z programu?

Justyna Żyła występów na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nie mogła zaliczyć do udanych. Była żona Piotra Żyły zdaniem jurorów radziła sobie bardzo słabo i ostatecznie pożegnała się z programem. Według serwisu Plotek jej niechlubnym następcą ma być Mikołaj Jędruszczak. Zwycięzca "Love Island" ponoć nie wykazuje tanecznych predyspozycji. Nawet partnerki Mikołaja na parkiecie i poza nim, Sylwii Madeńskiej, nie pomaga. 

Mikołaj nie radzi sobie zbyt dobrze, choć Sylwia robi co w jej mocy. Jest świetną tancerką, zdaje sobie sprawę, że to na niej będzie spoczywał ciężar w każdym tańcu, ale nie zrobi przecież wszystkiego. Mikołaj ma drewniane ruchy, w dodatku słabo znosi krytykę i uważa, że i tak świetnie się prezentuje. Sylwia boi się, że odpadną od razu na starcie programu, a liczyła, że będzie on dla niej przepustką do kariery - relacjonuje informator portalu. 

Miejmy nadzieję, że Mikołaj obudzi skrywanego w sobie tancerza. 

Zagłosuj

Czekasz na nową edycję "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF