Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: Milena Rostkowska-Galant odpadła z programu. Kto zachwycił jurorów?

25.09.2020 22:03
Taniec z gwiazdami Milena Rostkowska-Galant Jacek Jeschke
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"Taniec z gwiazdami" wrócił na antenę Polsatu z 11. edycją. W piątek 25 września 2020 wyemitowany został 6. odcinek programu. Pary na parkiecie wczuły się w weselny klimat, tańcząc w rytm największych hitów. Głosami widzów z programem pożegnali się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

"Taniec z gwiazdami" powrócił po krótkiej przerwie. 11. edycja show, która zaczęła się wiosną, została przerwana ze względu na pandemię koronawirusa. Program wznowiony został w jesiennej ramówce Polsatu. W piątek 25 września 2020 mogliśmy zobaczyć 6. odcinek tej edycji. Było to wydanie weselne - tańczące pary wcieliły się w rolę pary młodej i gości weselnych, tańcząc do największych hitów. Odcinek rozpoczął występ Sławomira z nowym hitem "Weselny Pyton".

Taniec z gwiazdami 11: Kto odpadł w 6. odcinku?

Jako pierwsi na parkiecie wystąpili Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Para zatańczyła walca wiedeńskiego do piosenki "Weź nie pytaj" Pawła Domagały, odgrywając rolę panny młodej i pana młodego. Jury, w skład którego wchodzą Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović oraz Michał Malitowski, przyznało im w sumie 19 punktów.

Jako drudzy na "weselu" zatańczyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Para wykonała Jive'a w rytm "Byłaś dla mnie wszystkim" Poparzonych Kawą Trzy. Uzyskali aż 26 punktów. Edycie na widowni kibicował brat Marcin, z którym uczestniczka potańczyła chwilę na parkiecie. Zapowiedziano również, że wystąpią razem w kolejnym odcinku, w którym gwiazdy będą tańczyć razem z bliskimi.

Kolejni na parkiecie byli Ania Karwan i Jan Kliment. W 6. odcinku zatańczyli walca angielskiego do spokojnej melodii "Czekasz na tę jedną chwilę" Seweryna Krajewskiego, dzięki czemu uzyskali 28 punktów. Podczas oceny tańca Ani i Janka do stołu jurorów podszedł mąż Iwony Pavlović - Wojciech. Okazuje się, że małżonkowie świętowali w piątek rocznicę ślubu. Ukochany jurorki postanowił zrobić wyjątkową niespodziankę i wręczył jej na wizji bukiet kwiatów.

Wesele w góralskim klimacie przedstawili Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Wokalistka ubrana była w tradycyjną czerwono-białą suknię. Para zatańczyła Quickstepa w rytm skocznej muzyki "Prawy do lewego". Iwona Pavlović zachwycała się przede wszystkim kondycją piosenkarki, która dała z siebie wszystko w intensywnym tańcu. Sylwia i Rafał otrzymali 26 punktów (24 + 2 za dodatkowy krótki taniec) od jury.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino starali się zachwycić jury, tańcząc rumbę. Za podkład posłużyła im piosenka Pauli "Od dziś". Choreografia pary była bardzo skomplikowana, jednak aktorka dała sobie radę i mogła liczyć na wysokie oceny. Julia i Stefano zdobyli najwyższe noty - 30 punktów.

Kolejni na parkiecie byli Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Para zatańczyła sambę. "Ty pewnie tancerzem nigdy nie zostaniesz" - zażartował w kierunku uczestnika Andrzej Grabowski. Oceny pozostałych jurorów również były dość krytyczne. Ostatecznie Bogdan i Lenka otrzymali 21 punktów (20 za występ + 1 za dodatkowy krótki taniec).

Jako ostatni wystąpili Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, którzy zatańczyli paso doble w rytm Ich Troje "A wszystko to... (Bo Ciebie kocham)". Piosenkę na żywo zaśpiewał sam Michał Wiśniewski. Jurorzy nie byli zgodni co do ocen - Iwona Pavlović krytycznie podeszła do "agresywnych" ruchów Mileny. Para zdobyła 22 punkty.

Ostatecznie najmniej głosów od widzów otrzymali Milena i Jacek, i to właśnie oni pożegnali się z programem. Zwycięzcami 6. odcinka okazali się Julia i Stefano, którzy zachwycili jurorów oraz widzów przed telewizorami. Już za tydzień zobaczymy, jak gwiazdy poradzą sobie, tańcząc w parze z najbliższymi. Będziecie oglądać?