Zamknij

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa zdeklasowała konkurencję w pierwszym odcinku [WIDEO]

Judyta Wanicka
06.03.2020 22:17
Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

"Taniec z gwiazdami 11" wystartował na antenie Polsatu w piątek, 6 marca. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna z par, za to poznaliśmy faworytów. Na czele najlepszych zawodników znalazła się Julia Wieniawa, która rzuciła jury na kolana występem ze Stefano Terrazzino. 

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami 11" już za nami. W wiosennej edycji show walczy 12 par. Występy tradycyjnie ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski, a program prowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Kto poradził sobie najlepiej, a komu nie dopisało dzisiaj szczęście? Oto co działo się w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami 2020" w piątek, 6 marca. 

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa faworytką po pierwszym odcinku

Julia Wieniawa jest niekwestionowaną faworytką 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka tańczy z doświadczonym w zdobywaniu Kryształowej Kuli Stefano Terrazzino i ma spore szanse na finał. Udowodniła to już w pierwszym odcinku, fenomenalnie wykonując cha-chę. Jury wprawdzie nie przyznało jej trzech dziesiątek, ale gwiazda uzbierała aż 26 punktów - najwięcej ze wszystkich uczestników. 

Było zawodowo! Wszyscy są zazdrośni, dlatego takie słabe brawa. Mega! - pochwalił Michał Malitowski. 

Ty się powinnaś nazywać Julia "Presja" Wieniawa. Masz takie napięcie w sobie. Wyluzuj! Zatańczyłaś bardzo dobrze! - powiedziała Iwona Pavlović.

Zatańczyłaś świetnie, ale nie zapominaj o tym, co mówiłaś, że masz w sobie niepewność. Warto ją zachować. Jeśli ją stracisz, to może cię to zgubić - przestrzegł aktorkę Andrzej Grabowski. 

Taniec z gwiazdami 11: Tomasz Oświeciński zatańczył najgorzej

Jury najniżej oceniło występ Tomasza Oświecińskiego. Atletyczny gwiazdor filmów Vegi zatańczył walca w parze z Janją Lesar. Brakowało mu jednak lekkości ruchów, a jego taniec przypominał chodzonego. Z 13 punktami uplasował się na samym dole tabeli. 

Taniec z gwiazdami 2020 - kto z kim tańczy?

W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami 11" żadna z par nie pożegnała się z programem. To już tradycja, że nikt nie odpada na początku show. Zatem za tydzień zobaczymy wszystkie pary "Tańca z gwiazdami 2020", a są to: 

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko

Marcin Bosak i Wiktoria Omyła

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova

Ania Karwan i Jan Kliment

Sylwia Lipka i Rafał Maserak

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Milena Rostkowska-Galant i Wojciech Jeschke

W przyszłym tygodniu odpadną aż dwie pary. Głosy widzów z dzisiejszego głosowania przechodzą do kolejnego odcinka.

RadioZET.pl/jw