Zamknij
Taniec z gwiazdami
10 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

"Taniec z gwiazdami 11" zakończy się wcześniej. W związku z kolejnymi zakażeniami koronawirusem wśród uczestników finał programu będzie przyspieszony i odbędzie się już w najbliższy piątek 23 października. Przypominamy, kto wygrał poprzednie edycje.

"Taniec z gwiazdami 11" od początku napotykał problemy w związku z pandemią koronawriusa. 11. edycja show ruszyła na wiosnę 2020, jednak szybko została przerwana ze względu na rosnącą liczbę przypadków zakażeń i wprowadzane obostrzenia. Taneczny program wrócił dopiero w jesiennej ramówce, jednak ponownie musiał zmierzyć się z trudnościami. Druga fala pandemii COVID-19 przyspiesza, a wśród osób na kwarantannie znaleźli się także uczestnicy show Polsatu - między innymi Sylwia Lipka, Bogdan Kalus oraz tancerze - Rafał Maserak, Lenka Klimentova czy Jan Kliment.

Widzowie przedwcześnie musieli pożegnać kolejnych uczestników. W związku z obecną sytuacją producenci podjęli decyzję o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka. Ostateczne zmaganie Julii Wieniawy z partnerem Stefano Terrazzino oraz Edyty Zając z Michałem Bartkiewiczem zobaczymy już w piątek 24 października.

Zobacz także:  Julia Wieniawa rozgrzała swoich fanów. Pokazała zmysłowy taniec na Instagramie [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 11: W finale zawalczą Julia Wieniawa i Edyta Zając

Ostatni odcinek 11. edycji "Tańca z gwiazdami" wiąże się z ogromnymi emocjami. Widzowie zapewne mają już swoich faworytów. Wiadomo już, że w ułożeniu choreografii do niektórych tańców uczestniczyć będą jurorzy - Michał Malitowski przećwiczy jive'a z Julią i Stefano, natomiast Iwona Pavlović przygotuje tango z Edytą i Michałem.

W oczekiwaniu na finał 11. edycji "Tańca z gwiazdami" wiele osób pragnie przypomnieć sobie, kto wygrał poprzednie edycje. W latach 2005-2011 program emitowany był na antenie TVN. Dopiero od marca 2014 roku produkcją zajęła się telewizja Polsat. Mimo upływu lat, fani tanecznego show wciąż pamiętają o zdobywcach Kryształowej Kuli.

Przypomnijmy, kto w minionych latach cieszył się największą sympatią widzów i wygrał program. Zdjęcia zwycięzców możecie zobaczyć w galerii.