Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: kto odpadł w ósmym odcinku programu? [9.10.2020]

09.10.2020 22:00
Taniez z gwiazdami 11: kto odpadł z programu?
fot. Piotr Molecki/East News

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami 11" 9 października 2020 roku? Za nami ósmy odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym mogliśmy podziwiać między innymi Julię Wieniawę. Która para odpadła z programu, a która zdobyła największą ilość punktów?

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych, który od lat śledzą rzesze widzów w całym kraju. Obecnie możemy oglądać już 11. edycję tanecznego show emitowaną na antenie stacji Polsat. Edycję, która boryka się chyba z największymi problemami od czasu, gdy pojawił się na ekranach. Pandemia koronawirusa i związane z nią względy bezpieczeństwa sprawiły, że 11. edycja "Tańca z gwiazdami" została zawieszona, udało jej się jednak powrócić na ekrany. Niestety, sytuacja epidemiczna po raz kolejny sprawiła kłopoty w 8. odcinku serii, wyemitowanym 9 października 2020 roku.

Z powodu koronawirusa w na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nie wystąpiły trzy osoby, w tym aktor Bogdan Kalus. Z pewnością ta sytuacja była bardzo stresująca dla całej ekipy programu, a zwłaszcza dla gwiazd i ich tanecznych partnerów. Stres był tym większy, że pary występowały z zaproszonymi gośćmi, co wymagało zupełnie innego podejścia do treningów. Jak poradzili sobie na parkiecie i kto musiał pożegnać się z programem?

Taniec z gwiazdami 11, odcinek 8: kto odpadł z programu? [9.10.2020]

W 8. odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" po raz kolejny nie zabrakło emocji. Mimo stresu, spowodowanego sytuacją związaną z koronawirusem, tancerze dali z siebie wszystko, co docenili jurorzy. Jak zwykle świetnie poradziła sobie Julia Wieniawa, wysokie oceny zebrała także Anna Karwan.

Edyta Zając swoim wampirzym tangiem zrobiła na jurorach ogromne wrażenie, a Sylwia Lipka zaprezentowała gorącą sambę, którą, zdaniem Iwony Pavlović, może utorować sobie drogę do finału.

W kolejnej rundzie Julia Wieniawa zaprezentowała emocjonalny taniec nowoczesny, a Sylwia Lipka połączyła cha-chę z dobrze znanymi elementami modelingu.

Ostatecznie w 8. odcinku "Tańca z gwiazdami 11" odpadli Ania Karwan i Kamil Kuroczko . Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.