Zamknij

Taniec z gwiazdami: Nikt nie odpadł w drugim odcinku. Polsat zawiesza program do jesieni

Sylwia Wamej
13.03.2020 22:06
Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/ East News

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny dostarczył mnóstwo emocji. Jak się okazuje, w drugim odcinku nikt nie odpadł. Krzysztof Ibisz poinformował, że w związku z koronawirusem program zostaje zawieszony do jesieni.

Taniec z gwiazdami: Program zostaje zawieszony do jesieni

"Taniec z gwiazdami" w drugim odcinku dostarczył mnóstwo emocji. Pary zatańczyły w pustym studio, bez udziału publiczności. Wszystko przez rozprzestrzeniającego się w szybkim tempie koronawirusa, który sparaliżował świat i Polskę. 11 par zaprezentowało się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Z programem miały pożegnać się dwie pary, jednak na koniec odcinka Krzysztof Ibisz ogłosił, że nikt nie odpada, a "Taniec z gwiazdami" zostaje zawieszony przez sytuację związaną z koronawirusem. Program powróci na antenę Polsatu jesienią tego roku, w którym zaprezentuje się 11 par.

Trzeba przyznać, że uczestnicy nie spodziewali się takiej decyzji. Patrząc na nich, można było wyczytać, że są zaskoczeni decyzją Polsatu. Jednak koronawirus zbiera w Polsce żniwa, więc nic dziwnego, że producenci dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Taniec z gwiazdami bez publiczności w studio. Wszystko przez koronawirusa

Pary zatańczyły w pustym studio, bez udziału publiczności, co jest absolutną nowością, jeśli chodzi o programy na żywo z udziałem publiczności. "Od dnia 11 marca do odwołania, wszystkie programy nagrywane są bez udziału publiczności. Część programów została nagrana wcześniej, w związku z tym zostaną one wyemitowane z udziałem publiczności - podkreślamy raz jeszcze - są to programy nagrane wcześniej, przed 11 marca. Wszystkich widzów zapraszamy oczywiście do oglądania naszych programów przed telewizorami – czytamy w oświadczeniu wydanym przez Biuro prasowe telewizji Polsat.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW