Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: program powróci w okrojonym składzie? Niepokojące informacje

Maciej Friedrich
17.03.2020 14:52
Taniec z gwiazdami 11: program powróci w okrojonym składzie? Niepokojące informacje
fot. TRICOLORS/East News

Stacja Polsat podjęła odważną decyzję o zawieszeniu 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Nowe odcinki mają pojawić się w jesiennej ramówce. Jednak według medialnych doniesień może wtedy zabraknąć części uczestników, którzy mają już zawodowe plany. Kto miałby zniknąć z programu.

"Taniec z gwiazdami" już po raz 11. emocjonował widzów stacji Polsat, który trzymali kciuki za taneczne występy gwiazd oraz ich tanecznych partnerów i partnerek. W tegorocznej edycji na parkiecie zmierzyli się między innymi Marcin Bosak, Edyta Zając, Milena Rostkowska-Galant czy, uznawana za faworytkę edycji, Julia Wieniawa.

Niestety, rozprzestrzeniający się koronawirus zmusił producentów "Tańca z gwiazdami" do poważnych decyzji. Polsat podjął decyzję o zawieszeniu edycji. Nowe odcinki programu zostaną wyemitowane prawdopodobnie jesienią 2020 roku. Podobna decyzja została podjęta w przypadku "Twoja twarz brzmi znajomo".

Taniec z gwiazdami 11: program powróci bez części uczestników?

Jak informuje portal Pudelek, przesunięcie "Tańca z gwiazdami 11" na jesień może być dla wielu uczestników nie lada problemem.

- Zawieszenie programu aż do jesieni zaskoczyło całą ekipę. Wszyscy obstawiali, że potrwa to maksymalnie do maja, bo wiadomo było, że jakaś reakcja na zwiększające się zagrożenie kornoawirusem musi być. Nikt nie podejrzewał, że potrwa to do jesieni, dlatego na wizji wyszło to tak naturalnie  - informuje źródło portalu.

Problem ma polegać na zbieżności terminów nagrań kolejnych odcinków z terminami zawodów tanecznych, w których występują partnerzy i partnerki gwiazd "Tańca z gwiazdami".

- Nie wiadomo, jak będzie jesienią… Niektórzy z tancerzy są czynnymi zawodnikami i akurat wypadają im wtedy Mistrzostwa Polski. Ten problem może mieć Wiktoria Omyła, która tańczy z Marcinem Bosakiem, Michał Bartkiewicz - trener Edyty Zając, Jacek Jeschke, który jest tanecznym partnerem Mileny Rostkowskiej-Galant czy Hanna Żudziewicz tańcząca w duecie z Sylwestrem Wilkiem - czytamy.

Zagłosuj

Czekasz na powrót "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF