Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: uczestnicy zatańczyli z bliskimi. Kto odpadł?

02.10.2020 22:06
Taniec z gwiazdami
fot. VIPHOTO/East News

"Taniec z gwiazdami" wrócił na antenę Polsatu. W piątek 2 października 2020 wyemitowany został 7. odcinek programu. Uczestnicy zaprosili na parkiet bliskich i zatańczyli z nimi w rytm największych hitów. Jak zwykle z "Tańca z gwiazdami" odpadła jedna para. Tym razem z programem pożegnali się Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. 

"Taniec z gwiazdami 11”, odcinek 7. już za nami! W programie jak zwykle nie brakowało emocji. Z tanecznym show pożegnała się kolejna para, a zmagania uczestników uświetniły występy muzycznych gości. Tym razem uczestnicy tańczyli dwa razy: pierwszy wspólnie z bliską osobą, a kolejny ze swoim tanecznym partnerem, dedykując występ komuś drogiemu ich sercu. Popisy na parkiecie jak zwykle oceniało jury w składzie Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. 

Przypomnijmy, że "Taniec z gwiazdami 11" wrócił na antenę Polsatu po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Poza Marcinem Bosakiem, który z powodów zawodowych zrezygnował z dalszego udziału oraz odejściu tancerki Janji Lesar wszyscy uczestnicy stawili się na parkiecie 4 września. W pierwszym odcinku wznowionego show odpadł Tomasz Oświeciński, następnie z dalszej walki zrezygnował Sylwester Wilk, a potem z rywalizacji odpadły Nicole Bogdanowicz i Milena Rostkowska-Galant. 

Sylwester Wilk o nałogach. Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" żył na ulicy

Taniec z gwiazdami 11: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Medeńska odpadli z programu

W siódmym odcinku z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Duet otrzymał najmniej głosów od widzów i musiał opuścić show. Jurorzy ocenili fokstrota finalistów "Love Island" na 22 punkty. Niestety jive Mikołaja z bratem Marcelem nie polepszył jego sytuacji punktowej - uczestnik i jego partnerka uplasowali się na przedostatnim miejscu w rankingu. Przypomnijmy, że Mikołaj i Sylwia rozstali się w trakcie "Tańca z gwiazdami" i występowali już jako była para. 

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczyła z 75-letnią nauczycielką 

Julia Wieniawa już tradycyjnie została najlepiej tańczącą gwiazdą odcinka. Aktorka do pierwszego występu zaprosiła swoją byłą nauczycielkę gimnastyki artystycznej, panią Teresę. Razem z 75-latką zatańczyła dynamiczną salsę. Jury było pod wrażeniem wigoru seniorki, a najbardziej zachwycona była Ivona Pavlović, która nagrodziła duet specjalnym punktem. 

W drugim etapie  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli ogniste pasodoble, za które otrzymali 29 punktów i ponownie uplasowali się na szczycie tabeli. 

Tradycyjnie już jury wysoko oceniło występy Ani KarwanEdyty Zając. Wokalistka zatańczyła najpierw z 7-letnią córką Oliwią, a potem brawurowo wykonała taniec współczesny z Janem Klimentem. Rywalizację ukończyła z  29 punktami na koncie, w tym jednym specjalnym przyznanym za taniec z córką. Z kolei Edyta Zając porwała na parkiet swojego brata Marcina, a następnie w duecie z Michałem Bartkiewiczem oczarowała jury fokstrotem i zdobyła 26 punktów. 

Po piątkowym odcinku w programie zostało pięć par. W kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami 11”, w piątek 9 października, wystąpią:

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Ania Karwan i Jan Kliment

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Sylwia Lipka i Rafał Maserak

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova

Posłuchaj podcastu