Zamknij

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę. Wiemy, kiedy pierwszy odcinek wznowionego show

Judyta Wanicka
01.06.2020 12:29
Taniec z gwiazdami wraca na antenę we wrześniu 2020 roku
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu po pandemii koronawirusa. 11. edycja "Dancing with the Stars" z Julią Winiewą znowu trafi na ekrany. Kiedy pierwszy odcinek wznowionego "Tańca z gwiazdami 2020"? Padła konkretna data. 

"Taniec z gwiazdami 2020" wraca na antenę. W marcu 11. edycja "Dancing With The Stars" została niespodziewanie przerwana z powodu pandemii COVID-19. Po kilku odcinkach emocjonującej rywalizacji Julia Wieniawa i inni uczestnicy musieli zawiesić treningi, a widzowie na jakiś czas pożegnać się z ulubionym show. "Taniec z gwiazdami" miał zostać przywrócony jesienią, gdy tylko sytuacja wróci do normy. W końcu podano konkretny termin. Wiadomo już, kiedy odbędzie się pierwszy odcinek wznowionego "Tańca z gwiazdami 11". 

Nowa edycja "Dancing With The Stars" w Polsacie jest wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim stacji udało się sprawić, że w tanecznym show pojawiła się Julia Wieniawa. Gwiazda "Rodzinki.pl" i serialu "Zawsze warto" jest jedną z najlepiej tańczących uczestniczek i już po pierwszych odcinkach typowana jest na faworytkę do Kryształowej Kuli. Wieniawa w finale "Tańca z gwiazdami" to dla wielu pewnik. Gdy jesienią ruszy kontynuacja "Dancing With The Stars", okaże się, kto jest w stanie dorównać jej poziomem i zagrozić w walce o główną nagrodę.  Przypomnimy, że poza Wieniawą uczestnikami 11. edycji "Tańca z gwiazdami" są: Anna Karwan, Nicole Bogdanowicz, Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant, Edyta Zając i Sylwester Wilk. 

Julia Wieniawa ucierpiała przez test na koronawirusa. "Tak po tygodniu wygląda moja ręka" [FOTO]

Taniec z gwiazdami 11 - kiedy pierwszy odcinek po pandemii koronawirusa? 

Kontynuacja "Tańca z gwiazdami 2020" będzie miała miejsce we wrześniu. Do tej pory wyemitowano dwa odcinki, w tym drugi odbył się bez udziału publiczności. Żadna z par nie pożegnała się z programem, więc jeśli wszyscy uczestnicy potwierdzą obecność jesienią, show wróci na antenę w niezmienionym składzie. Kiedy odbędzie się pierwszy odcinek przywróconego "Tańca z gwiazdami"? Malwina Wędzikowska, znana stylistka, która przygotowuje kostiumy do programu, potwierdziła, że program wraca 4 września. 

4 września wraca na antenę "Taniec z gwiazdami" i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami - wyznała. 

Informacja na pewno ucieszy wiernych fanów show. Trzeba jednak poczekać na decyzję uczestników "Tańca z gwiazdami", którzy muszą upewnić się, że zaplanowane treningi nie będą kolidowały z ich innymi obowiązkami zawodowymi. Niedawno pod znakiem zapytania stanął udział Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Zwycięzcy "Love Island" przechodzą kryzys i zdecydowali się na terapię dla par. 

Zagłosuj

Będziesz oglądał jesienią "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw