Zamknij

Taniec z gwiazdami: wystąpiły tylko trzy pary. Kto odpadł z programu?

16.10.2020 22:02
Taniec z gwiazdami 11
fot. Piotr Molecki/East News

9. odcinek "Tańca z gwiazdami 11" odbył się bez Sylwii Lipki zakażonej koronawirusem i jej partnera Rafała Maseraka. Widzowie zdecydowali, że 16 października 2020 r. z programu odpada przywrócony w ubiegłym tygodniu Sylwester Wilk. 

"Taniec z gwiazdami 11”, odcinek 9. już za nami. W programie jak zwykle nie brakowało emocji. Wśród uczestników "Dancing with the Stars" zdiagnozowano koronawirusa. W programie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny. Program został wyemitowany zgodnie z planem, ale bez udziału publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W 9. odcinku "Tańca z gwiazdami" rywalizowały tylko trzy pary. Niemniej reguły show się nie zmieniły i z programu musiał odpaść jeden z duetów. 

Przypomnijmy, że "Taniec z gwiazdami 11" wrócił na antenę Polsatu po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 4 września na parkiecie stawili się wszyscy uczestnicy oprócz Marcina Bosaka i tancerki Janji Lesar. W pierwszym odcinku wznowionego show odpadł Tomasz Oświeciński, potem następnie wykruszyli się Sylwester Wilk, Nicole Bogdanowicz, Milena Rostkowska-Galant, Mikołaj Jędruszczak z Sylwią Madeńską i Anna Karwan. W ósmym odcinku nie wystąpili Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, u których wykryto koronawirusa, a następnie wycofali się z programu. Niespodziewanie do "Tańca z gwiazdami" wrócił Sylwester Wilk, który wcześniej zrezygnował z udziału ze względu na kontuzję.

Taniec z gwiazdami 11: Sylwester Wilk mierzy się z hejtem. Widzowie chcą, żeby odpadł z programu 

Taniec z gwiazdami 11: Sylwester Wilk odpadł z programu

W dziewiątym odcinku z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Duet otrzymał najmniej głosów od widzów i musiał opuścić show. Jurorzy ocenili pierwszy taniec sportowca na 25 punktów. Niestety drugi występ, choć równie przyzwoity, nie poprawił jego sytuacji w rankingu. Widzowie nie dali kolejnej szansy Sylwestrowi Wilkowi, który w ubiegłym tygodniu został przywrócony do programu i odesłali go do domu. 

Sylwester Wilk rok temu stracił nogę w wypadku, mimo to stanął do rywalizacji w "Tańcu z gwiazdami". Jury było zachwycone jego sprawnością i świetną koordynacją. W piątkowym odcinku sportowcowi udało się zdobyć po 25 punktów za każdy z dwóch występów. 

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa najlepszą uczestniczką odcinka 

Już tradycyjnie jury najwyżej oceniło występy Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino. W pierwszej turze rywalizacji duet okazał się bezkonkurencyjny i za sambę zdobył komplet punktów. Za drugi występ zgarnęli 29 punktów, o jeden mniej niż drudzy faworyci do finału, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Była żona Jakuba Rzeźniczaka mocno depcze Wieniawie po piętach. Modelka za pierwszy taniec otrzymała 25 punktów, ale już za drugi skasowała trzy dziesiątki.