Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Jan Kliment przeprasza za komentarz po finale. "Ch*j im w d*pę" [FOTO]

27.10.2021 16:28
Jan Kliment
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Jan Kliment podpadł widzom "Tańca z gwiazdami" gdy po finale 12. edycji wypowiedział kilka niecenzuralnych słów. Postanowił skomentować głośną sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jan Kliment to jeden z tancerzy doskonale znanych widzom "Tańca z gwiazdami", który udowodnił, że z partnera i trenera sławnej postaci można zmienić się w osobowość telewizyjną i celebrytę. Czech posiada na swoim koncie szereg medali i wyróżnień oraz najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. W 2008 roku dołączył do obsady czeskiej edycji " Tańca z gwiazdami" i w parze z Zuzaną Norisovą zajął 2. miejsce. Prawdziwą rozpoznawalność zyskał jednak dzięki polskiej edycji show emitowanej na antenie TVN, w której pracował w latach 2009-2011, partnerując między innymi Edycie Górniak. Kiedy show zasiliło ramówkę Polsatu, trzykrotnie wygrywał finał w parze z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą i Joanną Mazur. W 2020 roku postanowił ponownie związać się ze stacją TVN i został jurorem programu "Mam talent!".

Finał "Tańca z gwiazdami 12" był niezwykle emocjonujący. Faworyzowana Magdalena "Kajra" Kajrowicz w parze z Rafałem Maserakiem przegrała z aktorem Piotrem Mrozem, którego trenowała Hanna Żudziewicz. Żona Sławomira była zaskoczona werdyktem, podobnie jak Jan Kliment, który w zorganizowanym po ogłoszeniu wyników "live" nieco się zagalopował. Ciężko nazwać inaczej słowa, które wypowiedział tancerz, ściskając Kajrę.

- Ch*j im w dupę. No, ja pie*dolę - ocenił Kliment.

Były gwiazdor spotkał się z ogromną krytyką i postanowił skomentować sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Taniec z gwiazdami 12: Jan Kliment tłumaczy się z przekleństw po finale programu

Internauci nie pozostawili na Janie Klimencie suchej nitki. Najpierw zalali go falą krytyki na profilu prywatnym, a gdy zablokował możliwość komentowania, przenieśli się na profil "Tańca z gwiazdami".

- Panie Janku, należą się przeprosiny całej produkcji i publiczności "Tańca z gwiazdami", bo to oni głosowali, a pan ich po prostu obraził.

- Panie Janie, chamidło z pana wyszło.

- Bardzo pana lubiliśmy. Ogromny zawód. Powinien pan publicznie przeprosić całą produkcję "Tańca z gwiazdami" i wszystkich uczestników

- Janek, ty d*pku. Fałsz od ciebie bije - pomstowali użytkownicy sieci.

Najwyraźniej Jan wziął sobie do serca uwagi, ponieważ na jego profilu na Instagramie pojawiła się czarna plansza z napisem "przepraszam". Pytanie, czy to uspokoi oburzonych fanów.