Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Kinga Sawczuk "Kompleksiara" kolejną uczestniczką jesiennej edycji?

23.06.2021 16:24
Kinga Sawczuk
fot. VIPHOTO/East News

Kinga Sawczuk "Kompleksiara" będzie kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami 12" w Polsacie - donosi Pudelek. Popularna gwiazda Instagrama będzie rywalizowała w "Dancing with the Stars" m.in. z Oliwią Bieniuk i Sylwią Bombą. 

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu we wrześniu 2021 roku. Będzie to już 12. edycja "Dancing with the Stars", w którym celebryci rywalizują o Kryształową Kulę i są oceniani przez jury z wymagającą Iwoną Pavlović na czele. W poprzednim sezonie zwyciężyła Edyta Zając, która pokonała w finale "czarnego konia" edycji - Julię Wieniawę.

Poprzedni "Taniec z gwiazdami" należał do najbardziej pechowych w historii. Program trzeba było przerwać ze względu na pandemię koronawirusa, lecz po półrocznej przerwie wcale nie było lepiej. Gdy kolejni uczestnicy wykruszali się z powodu zakażenia, edycję skrócono i po kilku odcinkach zorganizowano finał. Nowy "Dancing with the Stars" ma odbyć się już zgodnie z planem, ale Polsat zapowiedział zmianę dnia emisji show. 

"Taniec z gwiazdami" wraca jesienią, ale zmienia się dzień emisji. Nowy show już nie w piątki

Taniec z gwiazdami 12: Kinga Sawczuk "Kompleksiara" w jesiennej edycji? 

Powoli wyłania się lista uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszą uczestniczką, która potwierdziła udział w programie, była Oliwia Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej została jednak chłodno przyjęta przez internautów. Tegorocznej maturzystce wytykano małą rozpoznawalność i brak większych osiągnięć, które czyniłyby z niej gwiazdę. W następnej kolejności ogłoszono udział słynnego himalaisty Denis Urubki i znanej z "Gogglebox" Sylwii Bomby. 

Jak podaje Pudelek, kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami 12" ma być Kinga Sawczuk, znana w sieci jako Kompleksiara. Gwiazda YouTube'a i popularna instagramerka jest niemal rówieśniczką Oliwii Bieniuk, lecz stoi za nią zdecydowanie większy fanbase. Kompleksiara gromadzi na Instagramie milion obserwatorów, a na TikToku śledzi ją ponad 5 milionów użytkowników. 

Jeśli udział Kingi Sawczuk zostanie oficjalnie potwierdzony, będzie to już druga gwiazda Internetu w gronie uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami".