Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Łukasz "Juras" Jurkowski odpadł w 6. odcinku. Najsłabsza była inna para

04.10.2021 22:02
"Taniec z gwiazdmami"
fot. Viphoto/ East News

"Taniec z gwiazdami 12", odcinek 6. już za nami. Wiemy, która para w poniedziałkowym odcinku odpadła z show i zakończyła rywalizację o Kryształową Kulę. Prezentujemy wyniki 6. odcinka "Dancing with the Stars".

Szósty odcinek  "Tańca z gwiazdami 12" wyemitowano 4 października na antenie Polsatu. Pięć par zatańczyło tym razem do muzyki kultowego zespołu Abba. W tym tygodniu pary zaprezentowały dwa tańce. Ich występy oceniało jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

Z "Tańca z gwiazdami" tym razem odpadli: Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, którzy łącznie otrzymali od jurorów 50 punktów. Najsłabsza była jednak inna para: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, którzy zdobyli łącznie 48 punktów.

Zobacz też:  Niespodziewane zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Wprowadzono je w ostatniej chwili. Widzowie wściekli

Taniec z gwiazdami 12, odcinek 6:  Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła odpadli z show

Jako pierwsi na parkiet "Tańca z gwiazdami" wyszli Rafał Maserak i  Magda "Kajra" Kajrowicz, którzy zatańczyli tango do piosenki Abby "Voulez-Vous"."Tango to zdecydowanie twój taniec" - ocenił Michał Malitowski. Para zdobyła 34 punkty. Kajra podkreśliła, że fantastycznie czuła się w tym tańcu.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swinga do piosenki "Honey Honey". Ich prezentacja tańca nie spodobała się Michałowi Malitowskiemu i Iwonie Pavlović. "W tym swingu nie było swingu" - powiedziała Iwona Pavlović. Oliwia i Michał zdobyli 23 punkty.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczyli paso doble do hitu "Gimme! Gimme! Gimme!". "Genialnie i już" - zachwycał się Andrzej Piaseczny. Para otrzymała 36 punktów.

Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła zaprezentowali na parkiecie cza-czę do piosenki "Mamma Mia". Taniec spodobał się Michałowi Malitowskiemu. "Tak trzymaj" - powiedział. Łukasz i Wiktoria otrzymali 25 punktów od jury.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke pokazali się na parkiecie w zmysłowej sambie. Zatańczyli do hitu "Dancing Queen". Ich taniec zdecydowanie nie przypadł do gustu Iwonie. "Ten taniec był szary" - oceniła. Za swoje taneczne popisy Sylwia i Jacek otrzymali 25 punktów.

Taniec z gwiazdami: Pary zatańczyły drugi taniec

Czas na drugi taniec. W drugiej odsłonie jako piersi wyszli na parkiet Kajra i Rafał Maserak, którzy zatańczyli rumbę. Michał Malitowski chwalił Kajrę za m.in. świadomość ciała. Również Iwona Pavlović zachwyciła się tańcem Kajry. Para otrzymała maksymalną ilość - 40 punktów.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zaprezentowali quickstepa. "To jest bardzo duży kontrast po Kajrze. Ja chcę wreszcie, żeby w tym programie wygrał taniec" - oceniła surowo Iwona Pavlović. Oliwia i Michał otrzymali w sumie 25 punktów.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczyli walca wiedeńskiego. Iwona Pavlović była oczarowana ich występem. "Super" - oceniła. Para otrzymała maksymalną ilość - 40 punktów.

Juras i Wiktoria Omyła pokazali na parkiecie quickstepa. Taniec zrobił duże wrażenie na Iwonie, ale również na pozostałych jurorach. "Ta radość z tańca u ciebie jest tak wielka" - skomentował Andrzej Grabowski. Para zdobyła 33 punkty.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke pokazali, na co ich stać, prezentując fokstrota. Tym razem taniec Sylwii przypadł do gustu Iwonie Pavlović. Para zdobyła 36 punktów.

Łukasz Jurkowski odpadł z 6. odcinka
fot. Piotr Molecki/ East News