Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Oliwia Bieniuk przygotowała niespodziankę. To trio będzie hitem edycji?

17.10.2021 15:32
Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Przed nami półfinałowy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym ponownie zobaczymy Oliwię Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej wystąpi w towarzystwie wyjątkowego gościa doskonale znanego wielbicielom programu. 

" Taniec z gwiazdami" od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych, jakie możemy oglądać w krajowej telewizji. Taneczne show, w którym znane postacie show-biznesu trenują i występują razem z profesjonalnymi tancerzami i tancerkami, zadebiutował w 2005 roku na antenie TVN i gościł tam przez 6 lat. Format z powodzeniem powrócił w roku 2014 jako jeden z największych hitów Polsatu. Wielokrotnie powtarzano, że jego emisja miała niebagatelny wpływ na popularyzację tańca w naszym kraju. Dla wielu uczestników i tancerzy stał się też trampoliną do wielkiej popularności. Wystarczy przypomnieć, że Jan Kliment jest obecnie jedną z gwiazd "Mam talent!".

Oczywiście sukces "Tańca z gwiazdami" w największej mierze oparty jest na doborze gwiazd, które prezentują swoje umiejętności na parkiecie. W najnowszej edycji możemy oglądać między innymi Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz oraz Oliwię Bieniuk. Żona Sławomira wyrasta na faworytkę do zwycięstwa, jednak to córka Anny Przybylskiej wydaje się najbardziej medialną z bohaterek programu. Warto pamiętać, że o sukcesie decydują głosy widzów, zatem zaskarbienie sobie sympatii widzów może być nie mniej ważne, niż taneczny talent. Oliwia ma duże szanse na zapadający w pamięć występ dzięki osobie, która pojawi się wraz z nią w poniedziałkowym odcinku półfinałowym.

Taniec z gwiazdami 12: Oliwia Bieniuk zatańczy z niezwykłym gościem. To zwyciężczyni programu

Oliwia Bieniuk na parkiecie "Tańca z gwiazdami 12" prezentuje się u boku Michała Bartkiewicza. Nie jeden raz musiała pogodzić się z krytyką jurorów i przeciętnymi ocenami, jednak do tej pory otrzymuje kredyt zaufania od widzów. Być może w poniedziałek 18 października, podczas odcinka półfinałowego, uda jej się pobić parkiet, bowiem będzie miała wsparcie ze strony jednej z gwiazd programu.

Oliwia i Michał przygotowali układ, w którym udział weźmie także Edyta Zając, zwyciężczyni 11. odsłony tanecznego show, która w finale pokonała faworyzowaną Julię Wieniawę. Polska modelka, finalistka konkursu Miss Polonia 2014, współpracująca z najbardziej prestiżowymi markami na świecie, także tańczyła z Bartkiewiczem. Trio pochwaliło się nagraniem z sali treningowej na profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie. Widzowie nie mogą się doczekać i przewidują prawdziwy hit.

- Już nie mogę się doczekać. Po tym trio można spodziewać się wszystkiego - czytamy w jednym z komentarzy.

Myślicie, że Oliwia i jej towarzysze będą ozdobą kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami"?