Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Piotr Mróz przed finałem nawiązał do Boga? Internauci: "A mógł milczeć"

25.10.2021 13:00
Piotr Mróz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Piotr Mróz będzie walczył w finale 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Przed finałowym odcinkiem opublikował wpis nawiązujący do Boga. Internauci ostro skrytykowali aktora i jego aktywność w sieci. Czy Mróz rzeczywiście zachował się nietaktownie?

Finał " Tańca z gwiazdami" przed nami, już dziś, 25 października 2021 roku poznamy zwycięzcę 12. już odsłony tanecznego show. Program od lat jest jednym z największych hitów polskiej telewizji, na ekranie debiutował na antenie TVN, obecnie zachwyca widzów Polsatu. Show, w którym gwiazdy pod okiem profesjonalnych tancerzy i tancerek szlifują swoje umiejętności, cieszy się niezmienną popularnością. Niejeden uczestnik pokazał, że talentem nie ustępuje profesjonalistom, czego doskonałym przykładem jest Katarzyna Cichopek. W najnowszej odsłonie także nie brakowało bohaterów, którzy zachwycili jurorów oraz zabawnych wpadek.  

Bezsprzecznie największą gwiazdą "Tańca z gwiazdami 12" była Oliwia Bieniuk, która być może nie zawsze najlepiej radziła sobie na parkiecie, ale nie mogła narzekać na popularność wśród głosujących fanów programu. Ostatecznie pożegnała się z show tuż przed finałowym odcinkiem. W tym zobaczymy faworytkę do wygranej, żonę Sławomira Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i znany z "Barw szczęścia" Piotr Mróz.  Aktor radzi sobie doskonale i zażarta walka może trwać do samego końca. Nie jest tajemnicą, że oboje bardzo chcieliby wygrać. Czyżby Mróz pragnął wygranej tak mocno, że modli się o powodzenie?

Taniec z gwiazdami 12: Piotr Mróz skrytykowany przez internautów. Przed finałem nawiązał do Boga

Na Instastory aktora pojawiła się grafika ze słowami o Bogu i zdjęciem ukrzyżowanego Chrystusa.

- Dałem Bogu miliony powodów, by przestał mnie kochać i się ode mnie odwrócił. Żaden go nie przekonał - czytamy.

Oczywiście nie ma pewności, że zdjęcie ma jakikolwiek związek z finałem "Tańca z gwiazdami", jednak część internautów zinterpretowała aktywność Mroza po swojemu i nie szczędziła finaliście show słów krytyki.

- Nawiedzony. Dajcie mu wygrać, bo się jeszcze odnawiedzi.

- Intencja śmieszna, wręcz idiotyczna, ciekawe, co na to ten Najwyższy, pewnie nieźle się uśmiał.

- A mógł milczeć.

- To raczej ktoś spadł na łeb z gwiazdy - czytamy w sieci.

Uważacie, że internauci powinni aż tak ostro oceniać Piotra?