Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba z "Gogglebox" kolejną uczestniczką jesiennego show

17.06.2021 10:47
Sylwia Bomba z "Gogglebox'
fot. TRICOLORS/East News

Sylwia Bomba z "Gogglebox" wystąpi w 12. edycji "Tańca z gwiazdami 12". Uczestniczka popularnego programu TTV jest kolejną gwiazdą "Dancing with the Stars", która pojawi się jesienią w Polsacie. 

"Taniec z gwiazdami" wraca we wrześniu 2021 roku na antenę Polsatu. Będzie to już 12. edycja "Dancing with the Stars" - programu, w którym celebryci pod okiem zawodowych tancerzy rywalizują o Kryształową Kulę i są oceniani przez jury z wymagającą Iwoną Pavlović. 

Poprzedni sezon okazał się pechowy ze względu na pandemię koronawirusa. Program dokończono po półrocznej przerwie, ale i tak nie obyło się bez kwarantanny, przez co trzeba było przyspieszyć finał. Zwyciężyła Edyta Zając, minimalnie pokonując Julię Wieniawę. Wypada mieć nadzieję, że 12. edycja "Tańca z gwiazdami" odbędzie się bez przeszkód, a odcinki na żywo ponownie będą nagrywane z udziałem widowni. Telewidzów czeka jednak zmiana dnia emisji "Tańca z gwiazdami". Polsat poinformował, że przesuwa show z piątku na początek tygodnia.

"Taniec z gwiazdami" wraca jesienią, ale zmienia się dzień emisji. Nowy show już nie w piątki

Taniec z gwiazdami 12: Sylwia Bomba z "Gogglebox" wystąpi w programie

Powoli wyłania się lista uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszą uczestniczką, która potwierdziła udział w programie, był Oliwia Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej nie została jednak zbyt ciepło przyjęta przez internautów, którzy pisali, że 19-latka nie ma na razie żadnych osiągnięć, które czyniłyby ją gwiazdą godną parkietu popularnego show. Wśród uczestników jesiennej edycji pojawi się także słynny himalaista Denis Urubko

Kolejną ogłoszoną uczestniczą "Tańca z gwiazdami 12" jest  Sylwia Bomba z programu "Gogglebox".

W piątkowy poranek ujawniamy dla Was kolejną gwiazdę nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Sylwia Bomba to popularna influencerka, która podbiła serca Polaków jako komentatorka w programie "Gogglebox". Zawodowo zajmuje się fotografią oraz modą. Witamy Sylwię w naszej tanecznej rodzinie i życzymy wielu sukcesów na parkiecie w poniedziałki! - przekazano na oficjalnym profilu programu.