Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Piotr Mróz wygrał program. Jak poradziła sobie Kajra?

25.10.2021 22:05
"Taniec z gwiazdami"
fot. Piotr Molecki/ East News

"Taniec z gwiazdami" dobiegł końca. Finałowy odcinek wygrali Piotr Mróz i Hania Żudziewicz i to oni zdobyli Kryształową Kulę. Jak poradziła sobie Magdalena "Kajra" Kajrowicz?

"Taniec z gwiazdami" 12 zakończył się. W finałowym odcinku zmierzyli się ze sobą Piotr Mróz oraz Magdalena "Kajra" Kajrowicz.  Kryształową Kulę wytańczyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.

Kajra i Rafał Maserak wyszli na parkiet jako pierwsi. Para zatańczyła jive'a przy dźwiękach muzyki grupy Kombi. "Jesteś turbo opanowana". Gratulacje" -    podkreślił Michał Malitowski. "Jesteście absolutnie godni finału" -dodał Andrzej Grabowski. Para otrzymała za swój taniec 37 punktów.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewcz zaprezentowali się na parkiecie w tańcu współczesnym. "W tym tańcu Piotrze na nowo się odkryłeś". Pięknie sprostałeś zadaniu" - powiedziała Iwona Pavlović. "Masz w sobie pasję i zaangażowanie" - dodał Michał Malitowski. Para podobnie jak jej poprzednicy zdobyła 37 punktów. Po pierwszym tańcu 57 procent głosów widzów mieli Hania i Piotr, a 4g procent głosów  Kajra i Rafał.

Finałowy odcinek to nie tylko taneczne emocje, ale również muzyczne. Na scenie "Tańca z gwiazdami" zaprezentowała się legendarna artystka - Alicja Majewska.

Taniec z gwiazdami 12: Piotr Mróz wygrał program. Jak poradziła sobie Kajra?

Zobacz też:  Taniec z gwiazdami 12: Piotr Mróz przed finałem nawiązał do Boga? Internauci: "A mógł milczeć"

Kolejny taniec dla Kajry i Rafała wybrali dla nich ich przeciwnicy-Hania i Piotr. Padło na tango.. "Kajro bardzo się poprawiłaś, również w tańcach standardowych" -pochwaliła Iwona Pavlović. "Tango na miarę finału" - dodał Michał Malitowski. Para otrzymała 39 punktów. Z koli dla Piotra i Hani ich rywale wybrali dla nich cha-chę.  Iwona Pavlović bardzo pochwaliła występ Piotr Mróza. "Podniosłeś bardzo poziom cha-chy" - powiedziała. Par również otrzymała 39 punktów.

Czas na trzecią odsłonę tańca w finałowym odcinku, czyli freestyle. Kajra i Rafał ponownie zachwycili swoim tańcem jury. "Wasz taniec był bardzo wzruszający i piękny" - powiedziała Iwona Pavlović. Para otrzymała maksymalną ilość - 40 punktów. Piotr Mróz i Hania Żudziewicz również poruszyli jurorów swoim tańcem - freestyle. "W amatorze widzę tancerza" - pochwalił Michał Malitowski. Para również otrzymała 40 punktów za swój taniec.

Tuż przed wynikami wielkiego finału na scenie zaśpiewali Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Artystom towarzyszyły wszystkie pary 12. edycji "Tańca z gwiazdami".  Czas nw wyniki. Zwycięzcami 12. edycji "Tańca z gwizdami" zostali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.