Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: kto odpadł w pierwszym odcinku?

30.08.2021 22:04
Taniec z gwiazdami 12
fot. TRICOLORS/East News

Za nami pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Po raz pierwszy ktoś miał pożegnać się z programem, widzowie od początku mieli swoich faworytów. Kto odpadł jako pierwszy w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

" Taniec z gwiazdami" to bez wątpienia ewenement polskiej edycji. Program, w którym celebryci próbują swoich sił jako tancerze u boku profesjonalistów, od lat cieszy się sympatią widzów. Show wielokrotnie zaskakiwało, a gwiazdy imponowały umiejętnościami, dosyć wymienić Katarzynę Cichopek. Nowa odsłona ma szansę być najbardziej emocjonującą z dotychczasowych, na parkiecie pojawili się między innymi Oliwia Bieniuk, Magdalena "Kajra" Kajrowicz czy Sylwia Bomba. Jurorzy od początku mieli twardy orzech do zgryzienia. Czy największe gwiazdy okazały się faworytami?

W 1. odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" tytułowe gwiazdy miały nie lada tremę. Mimo to wielogodzinne treningi pozwoliły mim pokazać pełnię dotychczasowych umiejętności. O sukces walczy wiele gwiazd, ale wiele zależało od tego, jak zaprezentują się w pierwszym tańcu. Po raz pierwszy także umiejętności oceniał Andrzej Piaseczny. Ale ktoś po raz ostatni miał zatańczyć.

Taniec z gwiazdami 12 odcinek 1: kto odpadł z programu?

Izabela Małysz zatańczyła 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Jej występ został oceniony przeciętnie, ale został skomplementowany. Piotr Mróz wywołał entuzjastyczną reakcję Iwony Pavlovic i reszty jurorów. Kajra była wielką nadzieją fanów i spełniła ich oczekiwania, otrzymując wysokie noty. Fit Oldboy pokazał swoją fizyczną doskonałość, uzyskując jednak przeciętne recenzje. Sylwia Bomba z nie porwała specjalistów. Lider grupy Weekend Radek Liszewski z Lenką Klimentovą podbił serca widzów i jurorów i uzyskał wysokie noty. Kinga Sawczuk okazała się jedną z faworytek. Denis Urubko pokazał, że kocha wysiłek, ale nie podbił parkietu. Oliwia Bieniuk, która uznawana jest za czarnego konia programu, otrzymała krytykę, ale też mogła pochwalić się wysoką punktacją.

Ostatecznie w 1. odcinku "Tańca z gwiazdami 12" odpadli Denis Urubko i Janja Lesar.

Trzymamy kciuki za pozostałych tancerzy.