Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Radek Liszewski odpadł w 3. odcinku. Ale to nie on ruszał się najsłabiej

13.09.2021 22:04
Taniec z gwiazdami 12
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

"Taniec z gwiazdami 12", odcinek 3. już za nami. Wiemy, która para odpadła z programu i zakończyła rywalizację o Kryształową Kulę. Najlepiej zatańczyli Kajra oraz Piotr Mróz, za to Iza Małysz i Oliwia Bieniuk znalazły się daleko na dole tabeli. Prezentujemy wyniki 3. odcinka "Dancing with the Stars". 

Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami 12" wyemitowano 13 września na antenie Polsatu. W programie zatańczyło osiem par, których występy oceniało jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Przypomnijmy, że z rywalizacji odpadło już dwóch uczestników: Denis Urubko i Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz. Kto podzielił ich los i pożegnał się z parkietem w trzecim odcinku "Dancing with the Stars"? 

Taniec z gwiazdami 12, odcinek 3: Radek Liszewski i Lenka Klimentova odpadli z show

Turniej o Kryształową Kulę zakończyli dziś Radek Liszewski i Lenka Klimentova. Wokalista zespołu Weekend i żona Jana Klimenta zdobyli najmniej głosów widzów i musieli pożegnać się z programem. Para zaprezentowała na parkiecie quickstepa, wplątując w choreografię imponujące akrobacje. Jury wolało jednak oceniać taniec, a ten nie wypadł najlepiej. Gwiazdor disco polo zdobył 24 punkty. Konkurs mambo nie poprawił jego sytuacji i w rezultacie Liszewski zakończył rywalizację na przedostatnim miejscu w tabeli.

lanka kliment
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Taniec z gwiazdami: Kajra najlepsza. Bieniuk i Małysz na dole rankingu

Występ Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego rozpoczął dzisiejszy turniej. Parze udało się zdobyć 33 punkty i aż 6 w kolejnym etapie, jakim był konkurs mambo. W sumie zakończyli odcinek na trzecim miejscu w klasyfikacji. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli walca wiedeńskiego do ulubionej piosenki Anny Przybylskiej "When a man loves a woman". Za dużo w górze, za mało na parkiecie - narzekała Iwona Pavlović i przyznała tylko czwórkę. Reszta jurorów nie była aż tak surowa, lecz w sumie celebrytce udało się uzbierać niewiele, bo 25 punktów, co dało jej trzecią od końca pozycję w rankingu.

Rewelacyjną ch-chę zaprezentowali Piotr Mróz i Hanna Żudziewcz, zdobywając 35 punktów. Duet okazał się bezkonkurencyjny w turnieju mambo, w którym zdobył dodatkowe 8 punktów. W rezultacie aktor znany z "Gliniarzy" zakończył odcinek na drugim miejscu i zyskał status murowanego kandydata do finału. 

Fokstrot Sylwii Bomby do przeboju Backstreet Boys tylko częściowo spodobał się Iwonie Pavlović. Szefowa jury pochwaliła początek, lecz apelowała do celebrytki o więcej samodzielności we współpracy z Jackiem Jeschke. Gwiazda "Gogglebox" otrzymała w sumie 27 punktów. 

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino zatańczyli dynamiczną sambę. Braki żony Mistrza z Wisły miał zamaskować sprytnie  skonstruowany układ, ale Iwona Pavlović nie dała się oszukać. Jurorka oceniła pracę Izy tylko na 3 punkty, podobnie jak Michał Malitowski. Para zakończyła etap z 22 punktami. Odpadła też jako pierwsza w turnieju mambo i zajęła ostatnie miejsce w odcinku. 

Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła robili wszystko, żeby ich walc wiedeński wypadł jak najlepiej. Pavlović postanowiła przymknąć oko na błędy zawodnika MMA. - W skali mojej satysfakcji giną w przepaści zapomnienia - powiedziała poetycko o niedociągnięciach i podarowała przyzwoitą siódemkę. Para zakończyła rywalizację w pierwszym etapie z 29 punktami. 

Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak w rumbie pozytywnie zaskoczyli Michała Malitowskiego i Iwonę Pavlović. - Miałam dzisiaj komplet: piękna muzyka, piękny głos i absolutnie fantastyczny taniec. Jak ci ktoś nie da dziesiątki, to z zazdrości, że już nie tańczy - powiedziała gwiazda jury, zaginając parol na reszcie jurorów. Tym samym żona Sławomira zgarnęła cztery dziesiątki i uplasowała się na szczycie tabeli. Ona także została zwyciężczynią odcinka.