Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: Kto odpadł z programu w 7 odcinku? Widzowie: "Nareszcie"

11.10.2021 22:18
Taniec z gwiazdami
fot. Pawel Wodzynski/East News

"Taniec z gwiazdami" doczekał się już 12. edycji na Polsacie. Za nami 7. odcinek popularnego programu. Wiemy już, która para odpadła z show w ćwierćfinale, a kto poradził sobie najlepiej. Jak prezentują się wyniki 7. odcinka "Dancing with the Stars"?

"Taniec z gwiazdami" to popularny program, który doczekał się już 12. edycji na antenie Polsatu. Finał zbliża się wielkimi krokami - w poniedziałek w ćwierćfinale o dalszy udział w show walczyły już tylko 4 pary: Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Kajra i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Wiemy już, kto poradził sobie najlepiej, a który z uczestników musiał pożegnać się z programem.

Jurorzy w swoich notach byli bardzo surowi. Jako pierwsi zatańczyli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy wykonali choreografię hip-hopową - para zdobyła 26 punktów. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, wykonujący choreografię do "Gangam style" uzyskali 34 punkty od jury. Za to Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, który zatańczyli bollywood, zdobyli 29 punktów. Najwięcej, bo aż 40 punktów, uzyskali Kajra i Rafał Maserak, którzy poprzedni odcinek zakończyli na pozycji zagrożonych.

Taniec z gwiazdami 12: Kto odpadł w ćwierćfinale? Znamy wyniki

Ostatecznie po zliczeniu głosów widzów w siódmym, ćwierćfinałowym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnała się Sylwia Bomba oraz towarzyszący jej na parkiecie tancerz Jacek Jeschke. Internauci komentujący show w mediach społecznościowych nie kryją swojego zadowolenia z takiej decyzji. Uczestniczka od dawna nie cieszyła się sympatią widzów.

- Nareszcie!

- W końcu.

- Miło było i się skończyło. I tak daleko dotańczyła - czytamy w komentarzach na Instagramie programu.

Czekacie na kolejne odcinki "Tańca z gwiazdami"?