Zamknij

"Taniec z gwiazdami" wraca jesienią, ale zmienia się dzień emisji. Nowy show już nie w piątki

09.06.2021 20:14
Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Taniec z gwiazdami 12" pojawi się na antenie Polsatu jesienią 2021 roku. Stacja zmienia jednak dzień emisji "Dancing with the Stars. Z powodu zmian w ramówce nowy "Taniec z gwiazdami" nie będzie już emitowany w piątki. Kiedy premera jesiennej edycji TZG? 

"Taniec z gwiazdami" wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego Polsat przygotowuje kolejne widowisko. Jesienią na antenie pojawi się 12. edycja "Dancing with the Stars". Na razie nie wiadomo, jakie gwiazdy wezmą udział w programie oraz którzy tancerze poprowadzą VIP-ów do Kryształowe Kuli, ale pewne jest, że widzów czekają zmiany. Polsat poinformował, że "Taniec z gwiazdami 2021" będzie emitowany jesienią w inny dzień niż dotychczas. Stacja przesuwa show z piątkowego wieczoru na początek tygodnia.

Taniec z gwiazdami 2021: kiedy i o której jesienna edycja "Dancing with the Stars"?

Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami" okazała się wyjątkowo pechowa. Program rozpoczął się wiosną zeszłego roku, ale po paru odcinkach przerwano występy ze względu na pandemię koronawirusa. Gwiazdy wróciły na plan jesienią, lecz gdy kolejni uczestnicy otrzymywali pozytywne wyniki testów, podjęto decyzję o przyspieszeniu finału. Zwyciężyła Edyta Zając, minimalnie pokonując czarnego konia edycji - Julię Wieniawę.

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że "Taniec z gwiazdami 12" odbędzie się bez przeszkód. Polsat potwierdził, że hitowy show znajdzie się w jesiennej ramówce, niemniej zapowiedział zmianę dnia emisji. Od września 2021 "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" będzie nadawany w poniedziałki o godzinie 20.00. 

Tegoroczna jesień będzie naprawdę gorąca! Ponownie doświadczymy prawdziwych emocji, śledząc taneczne zmagania gwiazd i osobowości świata show-biznesu! XII edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00! Nowa edycja i nowy dzień emisji!!! Przedłużmy sobie weekend o jeden dzień i rozpocznijmy nowy tydzień tanecznym krokiem! Do zobaczenia na najpiękniejszym parkiecie tanecznym świata już we wrześniu! Od jesieni wszyscy pokochamy poniedziałek - podano na oficjalnym profilu TZG.

Przez ostatni sezon "Taniec z gwiazdami" zastępował w piątki program  "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalne widowisko, w którym gwiazdy przechodzą spektakularne metamorfozy, najprawdopodobniej nadal będzie wypełniał weekendowy prime time.