Zamknij

Taniec z gwiazdami 12: wiemy, kiedy PREMIERA. Pierwszy odcinek show wcześniej niż zwykle

20.07.2021 18:47
Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

"Taniec z gwiazdami 12" w Polsacie rozpocznie się jeszcze w wakacje 2021. Premiera nowej edycji "Dancing with the Stars" zaplanowana jest na sierpień, w dodatku odcinki będą emitowane w poniedziałki, a nie w piątki jak było do tej pory. Wiemy, kiedy pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami" i kto weźmie udział. 

"Taniec z gwiazdami" wkrótce powróci na antenę. Będzie to już 12. edycja "Dancing with the Stars" w Polsacie - popularnego programu, w którym celebryci prowadzeni przez profesjonalnych tancerzy biorą udział w turnieju o Kryształową Kulę. W tym sezonie widzów czekają zmiany. Polsat przesuwa "Taniec z gwiazdami" na początek tygodnia i zamiast w piątki, show będzie emitowany w każdy poniedziałek o godzinie 20.00.

Na tym jednak nie koniec. Zmianie uległa również premiera 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Do tej pory na pierwszy odcinek widowiska trzeba było czekać do jesieni, ale tym razem ku uciesze wielu wielbicieli programu Polsat rozpocznie show wcześniej niż zwykle. Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" na żywo odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, co potwierdziła szefowa jury, Iwona Pavlović

Taniec z gwiazdami: to z nim zatańczy Oliwia Bieniuk? W programie pojawi się nowy tancerz [FOTO]

Taniec z gwiazdami 12: premiera już w sierpniu 

Okazuje się, że jesienna edycja tanecznego show przypadnie tak naprawdę na końcówkę wakacji. Premiera "Tańca z gwiazdami" odbędzie się w poniedziałek, 30 sierpnia 2021 r. 

Już niedługo, bo 30 sierpnia, spotykamy się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - przekazała Iwona Pavlović w swoim Instastories.

Jurorka jest pewna, że zmiana dnia emisji z piątku na poniedziałek ma szansę korzystnie wpłynąć na oglądalność programu.

Tym razem spotykamy się w poniedziałki i może to i dobrze, bo czasami w weekendy mamy inne zajętości, a w poniedziałki przeważnie wszyscy jesteśmy w domu i będziemy sobie mogli wszyscy spokojnie oglądać "Taniec z gwiazdami" - podkreśliła. 

Taniec z gwiazdami 2021: kto wystąpi? Lista uczestników "Dancing with the Stars"

Od kilku tygodni Polsat sukcesywnie odsłania kolejne nazwiska celebrytów biorących udział w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Pełna lista uczestników zostanie ogłoszona już niedługo. Do tej pory wśród celebrytów, którzy będą walczyli o Kryształową Kulę, znaleźli się: 

  • Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i influencerka 
  • Denis Urubko, himalaista 
  • Sylwia Bomba, bohaterka programu "Gogglebox"
  • Kinga Sawczuk, influencerka znana jako "Kompleksiara"
  • Magdalena Kajrowicz-Zapała, wokalistka, żona Sławomira
  • Radosław Liszewski z zespołu Weekend
  • Wojciech Węcławowicz, sportowiec znany jako Fit Oldboy
  • Łukasz "Juras" Jurkowski, zawodnik MMA
  • Izabela Małysz, żona Adama Małysza

Poprzedni sezon "Tańca z gwiazdami" okazał się pechowy ze względu na pandemię koronawirusa. Program dokończono po półrocznej przerwie, ale i tak nie obyło się bez kwarantanny, przez co trzeba było przyspieszyć finał. Zwyciężyła Edyta Zając, minimalnie pokonując Julię Wieniawę. W 12. edycji "Tańca z gwiazdami" występy uczestników oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, która kiedyś była tancerką w programie.