Zamknij

Taniec z gwiazdami: kolejna uczestniczka ujawniona. To znana polska WAG

Judyta Wanicka
13.01.2020 17:53
Edyta Zając
fot. Instagram:@VIPHOTO/East News

Edyta Zając-Rzeźniczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami 2020"? Żona Jakuba Rzeźniczaka pojawiła się na nieoficjalnej liście uczestników 11. edycji "Dancing with the Stars". Piękna WAG jest kolejną celebrytką po Nicole Bogdanowicz wskazywaną jako gwiazda wiosennego show. 

Taniec z gwiazdami 2020: Edyta Zając-Rzeźniczak wystąpi w programie?

Edyta Zając znana jest jako modelka i żoną piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Wiosną piękna WAG prawdopodobnie będzie miała okazję przypomnieć o sobie szerszej publiczności. Według nieoficjalnych informacji Edyta Zając-Rzeźniczak wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Portal Pudelek dowiedział się, że 31-letnia modelka znalazła się na liście celebrytów, którzy wezmą udział w tanecznym show Polsatu. 

Edyta Zając-Rzeźniczak wydaje się idealną kandydatką do "Tańca z gwiazdami". Ostatnio życie jej nie rozpieszczało, a wszystko przed trudne relacje z Jakubem Rzeźniczakiem, który dopuścił się zdrady i ma dziecko z inna kobietą. We wrześniu modelka zdecydowała się wystąpić o rozwód.

Jakub Rzeźniczak żałuje, że zdradził Edytę Zając. Piłkarz chciałby uniknąć rozwodu

To już niemal tradycja, że Polsat zaprasza na parkiet "celebrytki po przejściach". Udział w show ma im pomóc stanąć na nogi i odzyskać wiarę w siebie, a byłym partnerom pokazać, co stracili. Tak było m.in. z Beatą Tadlą, Anetą Zając czy Justyną Żyłą. Niewykluczone, że Edyta Rzeźniczak również da się namówić na taneczną terapię po ostatnich przejściach z mężem. Kto wie, może nawet zdobędzie Kryształową Kulę, jak kilka jej poprzedniczek. 

Uczestnicy Tańca z gwiazdami 2020. Kto wystąpi?

„Taniec z gwiazdami” wróci na antenę Polsatu wiosną 2020 roku. Obecnie stacja kompletuje gwiazdy, które wystąpią w 11. edycji „Dancing with the Stars”. Mówi się, że na parkiecie mają pojawić się największe tuzy show-biznesu, m.in. Julia Wieniawa, Beata Kozidrak, Patryk Vega, Tomasz Oświeciński i Blanka Lipińska. Ta ostatnia jednak jest zbyt zajęta promowaniem filmu "365 dni" i kolejnymi produkcjami, by pojawić się w wiosennej edycji. Polsat chce zaangażować również kilku aspirujących celebrytów. Według ostatnich doniesień w „Tańcu z gwiazdami” mają wystąpić Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy reality show „Love Island. Wyspa Miłości” oraz młoda gwiazda "Przyjaciółek" Nicole Bogdanowicz. Udział potwierdziła już piosenkarka Anna Karwan.

edyta rzezniczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw