Zamknij

Taniec z gwiazdami: Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" kolejnym uczestnikiem show

Judyta Wanicka
24.01.2020 15:35
Mikołaj Jędruszczak z Love Island
fot. Instagram:@mikolaj_jedruszczak_official

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island. Wyspa Miłości" został kolejnym uczestnikiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Zwycięzca polsatowskiego reality show potwierdził udział w "Dancing with the Stars". Czy razem z Mikołajem wystąpi Sylwia Madeńska?

Taniec z gwiazdami 2020: Mikołaj Jędruszak z "Love Island" w programie

Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca pierwszej edycji reality show "Love Island. Wyspa Miłości", wystąpi wiosną w "Tańcu z gwiazdami". Już na początku grudnia mówiło się o tym, że Polsat zamierza promować zwycięzców programu, który okazał się hitem jesiennej ramówki. W mediach spekulowano, że na parkiecie pojawią się Mikołaj i jego dziewczyna Sylwia Madeńska, która jest profesjonalną tancerką. Na razie jednak stacja potwierdziła wyłącznie udział Mikołaja. 

Poznajcie naszego kolejnego uczestnika - Mikołaj Jędruszczak. Kojarzycie go na pewno z programu  "Love Island. Wyspa Miłości", który wygrał razem z Sylwią Madeńską. Jego największą pasją jest tenis. Trenuje od 20 lat i był wielokrotnym Mistrzem Polski! Czy zostanie również mistrzem parkietu? - czytamy w oficjalnej prezentacji uczestnika. 

Taniec z gwiazdami 11 - uczestnicy. Kto wystąpi w programie?

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu wiosną 2020 roku. Stacja codziennie ujawnia kolejnego uczestnika 11. edycji „Dancing with the Stars”. Do tej pory potwierdzono udział: Anny Karwan, Marcina Bosaka, Tomasza Oświecińskiego, Bogdana Kalusa, Edyty Zając, Nicole Bogdanowicz, Sylwestra Wilka, Juli Wieniawy i Mikołaja Jędruszczaka.

Zagłosuj

Jesteś fanką/fanem "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw